gece modu

Yaşamındaki her insan......

Bu sayfada Richard Bach ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Richard Bach şöye başlamıştır: Yaşamındaki her insan ve bütün olaylar sen oraya çizdiğin için oradalardır. Onlarla ne yapmak istediğin sana kalmıştır....

Richard Bach Sözü

Aşağıda Richard Bach sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yaşamındaki her insan ve bütün olaylar sen oraya çizdiğin için oradalardır. Onlarla ne yapmak istediğin sana kalmıştır. / Richard Bach

Bu sözü beğendiyseniz Richard Bach hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dün gitti. Yarın gelmedi. Gün bu gün, dem bu dem!
Ömer Sevinçgül Sözleri
Hayal eden değil, gerçekleştiren olun!
Donald Trump Sözleri
24 saatden birini hakka vermeyen insan denilir mi?
Mehmet Akif Ersoy Sözleri
Kendinizden başka kimse size barış getiremez.
Ralph Waldo Emerson Sözleri
Alparslan Türkeş'in cenaze töreninin olduğu gün : Cenaze töreninde sayıları on binin üzerinde yedi bin güvenlik görevlisi vardı.
Reha Muhtar Sözleri
İlişkilerin acıları mutlaka geçirmesi gerekmez. Acıları geçirecek tek şey, acı verici şeylerin şifa bulmasıdır. Bizde acıya neden olan. Hayatımızda başka insanların yokluğundan çok, hayatımızda oldukları zaman onlarla ne yaptığımızdır.
Marianne Williamson Sözleri
Şehir halkı huy ve tabiat itibariyle iyi olmadıkları zamanlarda istibdat idaresine ihtiyaç duyabilir. İdareci karakter itibariyle müstebitse istibdat özaman kötülenebilir. Köleler ve kötüler için istibdat en üstün iyiliktir.
Platon Sözleri
İnsan en deli canlı türüdür görünmez bir tanrıya tapar, gözler önündeki doğayı ise katleder. Farkına varmaz ki, katlettiği bu doğa taptığı o görünmez Tanrı'nın kendisidir.
Hubert Reeves Sözleri
Ve kent çıngıraklı bir yılan kadar zehirlidir artık sevgilin mahpuşken üstelik kirli bir lekeye döner umutlar.
Ahmet Telli Sözleri
Cehennem yerinde hiç ateş yoktur. Herkes ateşini buradan götürür.
Karacaoğlan Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)