gece modu

Benim öfkem gecelerin ......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Benim öfkem gecelerin beyidir, kalkar bi tek çocuk ağlasa! İşte bak bu anasız yasa, kanuni'nin değil bizimdir....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Benim öfkem gecelerin beyidir, kalkar bi tek çocuk ağlasa! İşte bak bu anasız yasa, kanuni'nin değil bizimdir. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
SAMİMİ insanları severim Menfaat gözetmeden YANIMDA olanları Emeğe SAYGI duyanları İçi dışı bir olup KISKANÇ olmayanları Yüreği SEVGİ dolu olanları En çok ta ALLAH dostları İşte ben bu tip İNSANLARI severim Bilmem anlatabildim mi?
Fatma Bilgindal Sözleri
Çevrendekileri alçaltarak değil, kendini gerçekten yükselterek büyüyebilirsin.
William Blake Sözleri
İnsanlar sanki bugün daha hızlı araçlar kullanıp, çok daha karmaşık ve çalkantılı bir hayat yaşadıkları için daha mı mutludurlar? Hiçbir gerçek mutluluk dengesizlikle bir arada bulunamaz. Üstelik, insan ne kadar çok şey isterse o kadar çok şeyden yoksun kalacak, o kadar mutsuz olacaktır. Modern uygarlık bütün çabasını suni ihtiyaçları çoğaltma yönünde kullanıyor gibidir.
Rene Guenon Sözleri
Gerçek arkadaşlar seçebildiğiniz ailenizdir.
Audrey Hepburn Sözleri
Anlamaya başlıyorum, inanmayı yitirmek pahasına.
Nazım Hikmet Sözleri
Bazı hataları erken yapmanın hayatınıza çok büyük yararları olacaktır.
Thomas Henry Huxley Sözleri
Korkularınızın üzerine gidin. Bırakın, ellerinden geleni artlarına koymasınlar. Ne var ki bunu denedikleri an onları paramparça edin. Eğer bunu yapmazsanız mantar gibi dört bir yanınızda biter, istediğiniz hayata giden yolu tıkarlar.
Richard Bach Sözleri
Dünya döndükçe değişir her şey.
Platon Sözleri
Güçlükleri yok edip, engelleri yıkan sabır ve sebatın sihirli bir etkisi vardır.
John Quincy Adams Sözleri
Eğer bir ağacı kesmek için bir saatim olsaydı, ilk kırkbeş dakikada sadece baltamı bilerdim.
Abraham Lincoln Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)