gece modu

Oturduğum mahallenin y......

Bu sayfada Yılmaz Güney ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Yılmaz Güney şöye başlamıştır: Oturduğum mahallenin yolları çamurluydu, boyalı ayakkabı giysem bile ; O yollardan geçtikten sonra çamurlanmamaları mümkün değildi. Hayatı...

Yılmaz Güney Sözü

Aşağıda Yılmaz Güney sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Oturduğum mahallenin yolları çamurluydu, boyalı ayakkabı giysem bile ; O yollardan geçtikten sonra çamurlanmamaları mümkün değildi. Hayatımda böyle. / Yılmaz Güney

Bu sözü beğendiyseniz Yılmaz Güney hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Koca bir ömrü harcamak dedikleri gerçeğin altını seninle çizdim ben.
Oğuz Atay Sözleri
Rekorları değiştirmeye başladığımda elvis presley'in ve beatles'ın rekorlarını kırdım ve ertesi gece bana ucube, homoseksüel, çocuk tacizcisi ithamlarında bulundular. Ten rengimi beyazlattığımı söylediler. Halkı bana karşı tavır aldırmak için herşeyi yaptılar. Bu bir komplo!.
Michael Jackson Sözleri
Peşinen harcanır, hep üstü kalırdık biz.
Emre Karataş Sözleri
Yara almamışsa bir mutluluk, hiçbir darbeye karşı koyamaz.
Lucius Annaeus Seneca Sözleri
Tay at olunca at dinlenir, çocuk adam olunca ata dinlenir.
Kaşgarlı Mahmut Sözleri
Bazı şeylerin gitmesine izin vermek işte bu nedenle çok önemlidir. Onları serbest bırakmak. Gevşek olanı kesmek. İnsanların, hiç kimsenin işaretli kağıtlarla oynamadığını anlaması gerekiyor; bazen kazanırız ve bazen de kaybederiz. Hiçbir şeyi geri almayı bekleme, ne kadar zeki olduğunun keşfedilmesini bekleme ya da aşkının anlaşılmasını. Daireyi tamamla. Gururlu, yetersiz ya da kibirli olduğun için değil sadece onun artık senin yaşamında yeri olmadığı için. Kapıyı kapat, plağı değiştir, evi temizle, tozdan kurtul. Geçmişte olduğun kişi olmayı bırak ve şu anda kimsen o ol.
Paulo Coelho Sözleri
Boş işler, boş sözleri gerektirir.
İmam Ali Rıza Sözleri
Ahlak, sürü hayvanının içgüdüsüdür.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Gerçekten özgür olan tek insan akşam yemeği teklifini bir özür sunmadan reddedebilendir.
Jules Renard Sözleri
Tanrı düşmanlarıma acısın çünkü ben acımayacağım.
George Smith Patton Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)