gece modu

Ah be dünya sen dönü......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Ah be dünya sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor hemde ortada hiçbir yörünge yokken....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Ah be dünya sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor hemde ortada hiçbir yörünge yokken. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Karanlıktan başka şey tanımaz, güneşten rahatsız olanlar.
Sadi Şirazi Sözleri
Yönetimin bir suçlu veya hırsız tarafından garanti altına alındığı bir cumhuriyette onurlu insanların öldürülmesi veya hapsedilmesi olağandır.. Beni lanetleyin. Bunun hiçbir önemi olmayacak, çünkü tarih benim yanımda yer alacak.
Fidel Castro Sözleri
Ahlak kendimizi nasıl mutlu edebileceğimizin öğretisi değil; kendimizi nasıl mutluluğa layık hale getirebileceğimizin öğretisidir.
İmmanuel Kant Sözleri
Az bilen ve az düşünen çok konuşur.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Asıl marifet buluttaydı ama herkes yağmura şiir yazdı.
Cahit Zarifoğlu Sözleri
İnsan asla mutlak gerçekleri bilemez.
Jack London Sözleri
İnsanlar neye inanmak istiyorsa, ona inanıyor.
Gayle Forman Sözleri
Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın, denizler ortasında bak yelkensiz bıraktın, öylesine yıktın ki bütün inançlarımı; beni bensiz bıraktın; beni sensiz bıraktın.
Ümit Yaşar Oğuzcan Sözleri
Cahilden çok aptalı düşünür oldum. Galiba cahillik de, aptallıkla evrimleşiyor.
Zata Sözleri
Senin gibi olmak vardı; ama allah beni 'insan' olarak yarattı.
Yılmaz Erdoğan Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)