gece modu

Kaşı babam kaşı dem......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Kaşı babam kaşı demeye kadar, mahmut başar kardeş, kazı babam kazı, kaslarını....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kaşı babam kaşı demeye kadar, mahmut başar kardeş, kazı babam kazı, kaslarını. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yeterince gece oldu; artık sessizliği sonuna kadar açabilirsiniz.
İbrahim Tenekeci Sözleri
Seyahat etmenin, bana tıpkı yazmak gibi hayatın büyük haksızlık ve kötülüklerine karşı kendimi küçük ve çaresiz hissettiğimde nefes almak, hayatta kalmak gücü verdiğini sonradan anladım. Çoğunlukla edebiyat ve sanat etkinlikleri nedeniyle dünyayı ve Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyorum. Sırtçantalılar diye bir de grubumuz var.
Buket Uzuner Sözleri
Nasihatçi olarak, ölüm yeter.
Hz Ömer Sözleri
Kimyada deney yapma sanatı ilke üzerine kurulmuştur: incelenen vücudun ilkeleri ile analiz edilen ürünlerin prensipleri arasında tam bir eşitlik veya eşitlik varsaymalıyız.
Antoine Laurent Lavoisier Sözleri
İhanetin zevkini tatmamış insan, zevk hakkında hiçbir şey bilmiyor demektir.
Jean Genet Sözleri
Bizim şarap içmemiz ne keyfimizden,ne dine, edebe aykırı gitmemizden,bir an geçmek istiyoruz kendimizden: içip içip sarhoş olmamız bu yüzden.
Ömer Hayyam Sözleri
İdrak kulağından gaflet pamuğunu çıkarmalısın ki, ölülerin nasihatını duyabilesin.
Sadi Şirazi Sözleri
Felsefe, utanmazlığın çağdaş biçimidir.
Albert Camus Sözleri
Şiddetin çok basit ve aşikar olan birçok açıklaması mevcuttur: çok kalabalık şehirler, aşırı nüfus artışı, kalıtım ve geri kalan birçok şey. Tüm bunları önemsemeyebiliriz fakat şiddet dolu insanlar olduğumuz gerçeği olduğu gibi kalacaktır. Çocukluğumuzdan itibaren şiddetle, rekabetle birbirimize çirkince davranarak yetiştirildik.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Dikkat, hiçi her şeye dönüştürür.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)