gece modu

Kırılmasın diye üze......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Kırılmasın diye üzerine titrerdim. O hep üşüyorum sanırdı....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kırılmasın diye üzerine titrerdim. O hep üşüyorum sanırdı. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Unutma; mantığın dur demediği sürece, arzuların ısrar edecek.
Zata Sözleri
Ya Hak, ya batıl Ya Kurtuluş, ya hüsran...
Seyyid Kutub Sözleri
Hayal gücünü beşler, korku.
Joseph Joubert Sözleri
Can yücel'e sormuşlar; neden hep babanıza şiir yazıyorsunuz? Üstad vermiş cevabını ; anneme olan sevgimi yazacak kadar şair değilim..
Can Yücel Sözleri
Mert ol, yürekli ol.
Şeyh Edebali Sözleri
İnsanın geliştirdiği ve hala becerebildiği bencilliği alet kullanmasından gelir, bir zamanların taş, demir aletleriyle zuhur eden özellik bugünkü durumda, başka insanları kendi kullanımında aletler olarak görme yanılgısı doğrusu (sahip olana temel ihtiyaçlar doğrultusunda kazanç sağlaması anlamında devam etmektedir.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Göç, insanlık tarihi boyunca hareketin amili olmuştur.
Ali Şeriati Sözleri
Yalanlar gerçeklerle bağdaşmadığı gibi, genellikle kendi aralarında da çatışırlar.
Daniel Webster Sözleri
Komite tek başına hiçbir şey yapamayıp, biraraya geldiklerinde hiçbir şeyin yapılamayacağına karar veren bir grup insana denir.
Fred Allen Sözleri
Sevgililer Gününüz kutlu olsun! Aşkı hissediyorum! Barbellos bu yıl benim de sevgilim var!.Twitter'dan Sevgililer Günü'nde attığı tweet
Barbara Palvin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)