gece modu

Gözün arkada kalacaks......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Gözün arkada kalacaksa marifet değildir gitmek....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gözün arkada kalacaksa marifet değildir gitmek. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gideceğin yoldan eminsen, engeller 'dinlenme noktan' olmaktan öteye gidemez.
Paulo Coelho Sözleri
İyilik ve tevazu, bütün düşmanlıkların yenicisidir.
Amenemope Sözleri
Yalnızlığın sebebi ne o, nede bir başkasıdır. Sadece ulaşamayacağı bir hayale gitmeye çalışan kalbin,gerçeği anlamasıdır.
Gore Vidal Sözleri
İnsan isterse atomu da parçalar, güneşede çıkar.
Erdal Demirkıran Sözleri
Mutlu, zihinsel açıdan sağlıklı bir çocuk yetiştirmek isteyen herkese verebileceğim en iyi tavsiye şudur: Onu bir kiliseden mümkün olduğunca uzak tutun.
Frank Zappa Sözleri
Ben, insan olarak, yalnızca mutluluk peşindeyim.
Albert Camus Sözleri
Dünyanın bütün çirkinliklerini tek başına yenemezsin. Yine de dünyanın senin yapabildiğin kadar olan o iyilik ve güzelliğe ihtiyacı var.
Kemal Sayar Sözleri
Bazen şeytan beni tanrıya inanmam için baştan çıkarıyor.
Stanislaw Jerzy Lec Sözleri
Tıpkı gökyüzünde yıldızların olması gibi insanın içinde de yıldızlar vardır. Evrende hiçbir şey yoktur ki benzeri mikrokozmos'ta da bulunmasın.
Paracelsus Sözleri
Neden dost olmadan, erkek-kadın, karı-koca olmaya çabalıyoruz? Bizim insanlarımızın insan sevmesi, insan okşaması, çocukluktan engelleniyor. Saptırılıyor, çarpıtılıyor.
Tezer Özlü Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)