gece modu

Çaresiz dertlere düş......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Çaresiz dertlere düştüm, yok mü bunun çaresi? Var:yaşamayı ölecek kadar sevmek !...

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Çaresiz dertlere düştüm, yok mü bunun çaresi? Var:yaşamayı ölecek kadar sevmek ! / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Çok zor biliyorum. Çok az para var, hayat bir mücadele, biliyorum ama olduğun halinle mutlu olamıyorsan, her şeye rağmen hiçbir zaman mutlu olamayacaksın. Bir kimse mutlu, hiçbir neden yokken mutlu olmadığı sürece, bir kimse hiçbir neden yokken mutlu olacak kadar çılgın olmadığı sürece, hiçbir zaman mutlu olmayacaktır. Her zaman mutluluğunu yok edecek bir şey bulacaksın. Her zaman eksik bir şey, olmayan bir şey bulacaksın. Ve bu 'eksik' yeniden senin hayalin olacak.
Osho Sözleri
Olduğu kadar; olmadığı kader.
Şemsi Tebrizi Sözleri
Her insan eninde sonunda kendi hayatı sandığı bir hikaye uydurur.
Max Frisch Sözleri
Ne bilim ne de teknik insanın 'Hayatın anlamı nedir? Niçin yaşamalıyım?' gibi sorularına tatmin edici bir cevap veremez.
Ömer Sevinçgül Sözleri
İnsan taraf olmak durumundadır. Haklının yanında, adaletin yanında, mazlumun yanında, zalimin karşısında olmak zorundadır. Tarafgirlik başka bir şey, o biraz hak gözetmeden bağnazlığa ve mutaassıplığa kaçıyor. Körükörüne bağlanmak gibi bir şey.
Sait Köşk Sözleri
Mutlak hak mutlak haksızlıktır.
Marcus Tullius Cicero Sözleri
Gözünün yaşına bakmam artık. Çünkü bakarsam, tekrar severim seni.
Serkan Özel Sözleri
Eski sevgiliyle barışınca kaldığınız yerden değil, kandığınız yerden devam edersiniz ancak.
Gore Vidal Sözleri
Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara.
Mevlana Sözleri
Sonsuza dek yaşamak istiyoruz ve buna yaklaşıyoruz.
Bill Clinton Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)