gece modu

Tabaklarda kalan son k......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bu Araplar, kitle halinde mücadele etmenin kaidelerini asla bilmezler.
Barbaros Hayrettin Paşa Sözleri
Ben gerçekleri olduğu gibi kabul edemeyen o delilerden olmak istemiyorum.Gerçekten kaçarak rol yapan insanlardan. Hayalcilerden.
Danielle Steel Sözleri
Kendinizi tekrar denemek bile istemediğiniz bir noktada bulursanız, öğrenilmiş çaresizlik denen bir tuzağa düşmüşsünüz demektir.
Tony Robbins Sözleri
Azrail yap görevin fiil olsun.
Sagopa Kajmer Sözleri
Ben senin parayIa satın aIamadığın yerdeyim. Ne ucuz ne pahaIı. Ben senin beni başka bir şeyIe değiştiremediğin yerdeyim. Ne koIay ne de zor. biraz çaba istiyorum o kadar.
Uygar Karakaya Sözleri
Sadece kendi hiçliğini anlamış ve onu değiştirmek için çalışmış olan kişi, bir hiç değildir. (Bunun dışındaki makine-insanlar bir hiçtir.)
George Gurdjieff Sözleri
Bırak ben derslerimi kendim alayım. Bana dost ol, öğretmen değil.
Akilah Sözleri
En iyi yönetim kendi kendimizi yönetmeyi bize öğretebilecek yönetimdir.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Hayatın tümünü anlamalısın, yalnızca küçük bir bölümünü değil. İşte bu yüzden okumalı, gökyüzüne bakmalı, şarkılar söylemeli, dans etmeli, şiirler yazmalı, acı çekmeli, ve anlayışlı olmalısın. İşte bunların tümü hayattır.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Bazen hepimiz bir filme hapsolmuşuz hissine kapılıyorum. Repliklerimizi biliyoruz, nereye doğru yürüyeceğimizi biliyoruz, nasıl oynayacağımızı biliyoruz, sadece kamera yok. Yine de çıkamıyoruz filmin içinden! Ve film kötü.
Charles Bukowski Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)