gece modu

Türk aydını dediğim......

Bu sayfada Attila İlhan ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Attila İlhan şöye başlamıştır: Türk aydını dediğimiz kişi, batı'nın manevi ajanıdır....

Attila İlhan Sözü

Aşağıda Attila İlhan sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Türk aydını dediğimiz kişi, batı'nın manevi ajanıdır. / Attila İlhan

Bu sözü beğendiyseniz Attila İlhan hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız, hazırlığınızı ona göre yapınız.
Ömer Bin Abdülaziz Sözleri
Sen kendini YOK sayarsan, Kimse seni VAR saymaz.
Cavit Çağ Sözleri
İnsanların beni sevdiğini bilsem bile, sanırım insanları sevme yeteneğim yoktu. Aslında, dünyadaki insanların, 'sevgi' yeteneklerinin olup olmadığı konusunda şüphelerim var.
Osamu Dazai Sözleri
Hayat, enfes anlardan oluşan kısa ve tatsız bir dönemdir.
Oscar Wilde Sözleri
Eğer padişah sız iseniz, devletimizin bu zor gününde ordumuzun başında olmamanız törelerimize uymaz. Yok, eğer padişah ben isem, işte size emrediyorum, geliniz ve derhal ordularımın başına geçiniz.
Fatih Sultan Mehmet Sözleri
Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa; emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.
Dostoyevski Sözleri
Savaşmak iki türlü olur. Biri, mertçe savaşmaktır; bu savaşta bağımsız hasımların güçleri boy ölçüşür, herkes yalnız başınadır, kendisi için kazanır, kendisi için yenik düşer. Bir de haşaratın savaşı vardır, haşarat yalnız sokmakla kalmaz, yaşamını sürdürebilmek için kan da emer.
Franz Kafka Sözleri
Ne mümkün zulm ile bidad ile imha-i hürriyet.
Namık Kemal Sözleri
Her eylem için eşit ve zıt bir tepki vardır.
Isaac Newton Sözleri
Gerekiyorsa İmparatorluğa, gökyüzü yasalarına isyan et, ama kendine, bilgelik ve tanrısallıktan bir parça olan içindeki ışığa sadık ol! (mani)
Amin Maalouf Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)