gece modu

Bak Kamış kardeşim, ......

Bu sayfada Cüneyt Özdemir ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Cüneyt Özdemir şöye başlamıştır: Bak Kamış kardeşim, Liberal görüşlü, dini bütün Zaman gazetesinin köşesini parsellemiş yazar sureti. Hayat senin kurguladığın gibi değ...

Cüneyt Özdemir Sözü

Aşağıda Cüneyt Özdemir sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bak Kamış kardeşim, Liberal görüşlü, dini bütün Zaman gazetesinin köşesini parsellemiş yazar sureti. Hayat senin kurguladığın gibi değil. / Cüneyt Özdemir

Bu sözü beğendiyseniz Cüneyt Özdemir hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Hiç önemi yok, bir Zenci de olabilirdim.
Stevie Wonder Sözleri
Ölümden sonraki yaşam, dinlerden öğrenilen bir kavramdır. Ölümden sonraki yaşamın gerçekliliğini kanıtlamak için dini dogmalara inanmak ve peygamber sözlerini kabul etmek mümkün değildir.
İbni Sina Sözleri
Sigara içen biri içmeyene göre iyi gününde daha az mutlu, kötü gününde daha stresli olur.
Allen Carr Sözleri
Yoruldum bulutları kirpiklerimde taşımaktan.
Şükrü Erbaş Sözleri
Eğer dostluğumuz zaman ve uzaklıkla sınırlıysa, o yok demektir. Zaman ve uzaklıkla sınırlı olmayanı yaşıyoruz biz. Uzaklığı yenince hep aynı yerdeyiz, zamanı yenince hep aynı anın içindeyiz. Böylece her an için birlikte olacağımızı düşünmedin mi?
Richard Bach Sözleri
Çamur yumuşak ve ıslak, çabuk çabuk olalım. Durmadan dönen çark biçim versin ona.
Ovid Sözleri
En çok ve en uzun sana inandım.
Tezer Özlü Sözleri
Geçmiş insanda bir bölünme yarattı. Her insanın içinde sürekli devam eden bir sivil savaş vardır. Eğer huzurlu hissetmiyorsan, bunun sebebi kişisel değildir. Hastalık toplumsaldır.
Osho Sözleri
Ne kazandığını bilmiyorum ama umarım beni kaybettiğine değmiştir.
Che Guevara Sözleri
Yaşam çok zor. Sefalet, yalnızlık, ayak bağları çekilir gibi değil. Çevremizdeki dört duvarın çıkarttığı uğursuz sesleri her duyuşta, mutluluk şansı olmadığını anlı­yorsunuz.
Osamu Dazai Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)