gece modu

Rüzgar yelkensiz de ol......

Bu sayfada Özdemir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Rüzgar yelkensiz de olsa yine rüzgardır. Ama rüzgarsız yelken bir bez parçasıdır....

Özdemir Asaf Sözü

Aşağıda Özdemir Asaf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Rüzgar yelkensiz de olsa yine rüzgardır. Ama rüzgarsız yelken bir bez parçasıdır. / Özdemir Asaf

Bu sözü beğendiyseniz Özdemir Asaf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yapmacık olup sevilmektense, kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim.
Tom Robbins Sözleri
Her insan kendi olması karşılığında topluma bir bedel öder. Az ya da çok ama mutlaka bir bedel.. Kimse bedelsiz kendi olamaz. Bu bedel çoğu kez yalnızlıktır.
Murathan Mungan Sözleri
Doğal davranmalı, mevkiinizin size getirdiği sahte bir gurura kapılmamalısınız.
Attila Sözleri
Yaşlılık, ölümden çok daha korkunçtur.
Juvenal Sözleri
Daha yaratıcı hale geldikçe daha ilahi bir hal alırsın.
Osho Sözleri
Yazdıklarımla Türk düşüncesini altüst ettiğimi kabul ediyorum. Bana yöneltilen her türlü övgü ve bu arada husumetin kaynağında bu altüst edişin bulunduğunu biliyorum.
Yalçın Küçük Sözleri
İşler yolundayken kendimizi mutlu ve sevinçli hissederiz, bozulunca tam tersi dünyamız kararır ve üzülürüz. Yaşama bu tür bir bakış açısı, güçsüz bir yaklaşım tarzıdır. Oysa başına gelen her şey güzeldir ve mutlaka öğreticidir. Her şeyden önemlisi kişiye büyüme fırsatı verir ve iyileşmeye ihtiyacı olan yanını iyileştirir. Hayat size acıyı zaten getirir. Sizin sorumluluğunuz neşeyi yaratmaktır.
Milton Erickson Sözleri
Ahmaklarla olmaktansa, yalnız kalmak daha iyidir.
Jean de La Fontaine Sözleri
Hey şey gibi kelimelerin de kendi neden, nasıl, niçinleri vardır. Gösterişli olan kimileri tumturaklı bir havada bize seslenirler, sanki büyük işler için yaratılmış gibi kasılırlar, ama sonunda hafif bir yel bile olmadıkları, bir değirmen kanadını bile döndüremedikleri ortaya çıkar; sıradan, alışıldık, her günkü kelimeler olan diğerleri ise kimsenin öngöremeyeceği sonuçlara yol açar, bu iş için doğmamışlardır ama yine de dünyayı alt üst ederler.
Jose Saramago Sözleri
Yaşayan hiçbir şey kendi başına ve sadece kendisi için yaşamaz.
William Blake Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)