gece modu

Gelecekse beklenen, bek......

Bu sayfada Özdemir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat herşeye bedeldir....

Özdemir Asaf Sözü

Aşağıda Özdemir Asaf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat herşeye bedeldir. / Özdemir Asaf

Bu sözü beğendiyseniz Özdemir Asaf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dedim ki, cümlelerim bile devrik kalbimi hiç sorma...
Osman Nuri Ünsal Sözleri
İnsanlık henüz gelişmedi, ve biz henüz işçilerin,tarım emekçilerinin,köylülerin,asker temsilcilerinin sovyetlerinden daha üstün ve daha iyi bir hükümet şekli bilmiyoruz.
Lenin Sözleri
Aklını başından almak istemiyorum, mümkünse aklı başında birini alayım ben..
Küçük İskender Sözleri
Evrendeki herşeyin bir amacı vardır.uyumsuz hiç kimse,tuhaf hiç bir şey yoktur,rastlantılar yoktur.sadece anlamadığımız şeyler vardır.
Marlo Morgan Sözleri
İnsanı mutlu eden şeyler aynı zamanda onun felaketinin de kaynağı olabiliyor.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Köleler efendilerine değersiz insanlar da tutkularına köledir.
Diyojen Sözleri
Pek bir şey yaşamamışken güçlü olmak kolaydır.
Şebnem Ferah Sözleri
Ne giysem yakışmıyor uçurumlardan başka dağıtamıyor hiçbir güneş ruhumdaki sisi ve ben hala yarın güzeldir diyorum kalmasa da albenisi.
İbrahim Tenekeci Sözleri
Dünyanın değişimini engelleyen tek kişi sensin. Kendini değiştir, o zaman dünyanın da gözlerinin önünde değiştiğini göreceksin.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Aydın, aklıyla ve inatla mücadele eden insan'dır.
Yalçın Küçük Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)