gece modu

Yazarın dilini sevmesi......

Bu sayfada Özdemir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Yazarın dilini sevmesi yeter. Şairin dilini sevmesi yetmez, ona saygılı olmalıdır ve de tutkun. ...

Özdemir Asaf Sözü

Aşağıda Özdemir Asaf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yazarın dilini sevmesi yeter. Şairin dilini sevmesi yetmez, ona saygılı olmalıdır ve de tutkun. / Özdemir Asaf

Bu sözü beğendiyseniz Özdemir Asaf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Keşke sen ben olsan; Seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan. Keşke ben sen olsam;Bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.
Özdemir Asaf Sözleri
Az ümit edip çok elde etmek hayatın hakiki bir sırrıdır.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Eğer sana uygun birine rastlamışsan, bunu hissedersin.
Rihanna Sözleri
Nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken, günler hayatla geçiyor.
Teoman Sözleri
Kaybedilmiş günlerin en kötüsü, bir defacık olsun, gülmeden geçilenidir.
Nicolas Chamfort Sözleri
'Zamanın ruhu' diyor ki: 'Biz' diyen kazanır, 'ben' diyen kaybeder.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Cinsellik yok olmamıştır. Dinler onu sadece daha zehirli hale getirmiştir; o hâlâ orada, zehirli bir şekilde mevcut. Evet, insanın içinde suçluluk doğmuştur fakat cinsellik yok olmamıştır. Yok olamaz çünkü o biyolojik bir gerçekliktir. O varoluşsaldır; bastırarak basitçe onu yok edemezsin. Nilüfer çamurun içinden çıkmak zorundadır, daha yükseğe gitmek zorundadır ve baskı onu daha çok çamurun içine iter, onu bastırmaya devam eder. Şimdiye dek bütün insanlığın yaptığı şey, cinselliği bilinçsizlik çamuruna bastırmak oldu. Bastırmanın pek çok yolları var ve bunlar daha da fazla cinsellik ve haz hayali yaratır. Tantra der ki: her ne olursa olsun anlaşılmalıdır ve anlayış sayesinde değişim kendi uyumu içinde gerçekleşir.
Osho Sözleri
Tüm yaşam bir okuldur.
Jan Amos Comenius Sözleri
Annem : neyin var? Diyerek böldü sessizliğimi. Bende gittiğini ve kaybettiğimi söyledim. O da saçlarımı okşayıp ; üzülme evladım! Cana geleceğine mal'a gelsin. Dedi.
Küçük İskender Sözleri
Kalbinizi ve sesinizi yumuşatın.
Cahit Zarifoğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)