gece modu

Başarı bir seyahattir......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Başarı bir seyahattir, hedef değil. Mutluluk, gidilen yolun üzerindedir, yolun sonunda değil. Yolun sonunda olsa, ona varıldığında yol bitmi...

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Başarı bir seyahattir, hedef değil. Mutluluk, gidilen yolun üzerindedir, yolun sonunda değil. Yolun sonunda olsa, ona varıldığında yol bitmiş ve vakit de geçmiş olurdu. Mutlu olmanın zamanı ise bugündür, yarın değil. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Varlığımız oluş halindedir, durağan değildir.
Murray Bookchin Sözleri
Aşk mesafe yüzünden ölmez. Şüphe yüzünden ölür.
Elif Şafak Sözleri
Kadınlar sözleriyle değil, gözleriyle konuşur aslında. Bu yüzden onları anlamak için dinlemek yetmez, izlemek gerek yalnızca.
Dostoyevski Sözleri
Gözlerin ruhun aynası olduğu söylenir.
Khaled Hosseini Sözleri
Cehennemin yolu iyi niyet taşlarıyla döşelidir.
Susanna Tamaro Sözleri
Uzmanlık alanım ritm sazlardır ama bu gece bütün bir orkestrayı kullanmak niyetindeyim. Bana katılırsan büyük onur duyarım.
V For Vendetta Sözleri
Asla vicdanınızın sesini kendinizden uzak tutmayın.
Napolyon Sözleri
Ayıpsız insan yoktur ama bu gerçeği inkar eden ayıbın büyüğünü yapar, kendi ayıplarını başkalarında görür ve bunun farkında bile olmaz.
Cem Keçe Sözleri
Ve sen benim soluma ahtım, canıma kastımsın...
Emre Karataş Sözleri
Aklını Başına Al Da, Fanî Olan Bu Dünya Zindanında Kimseden Vefa Arama! Bu Dünyanın Vefası Bile Vefasızdır.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)