gece modu

Sen git yaralarını bi......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Sen git yaralarını bir gönül cerrahına göster Sen onları kendin tedavi edemezsin....

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sen git yaralarını bir gönül cerrahına göster Sen onları kendin tedavi edemezsin. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
O çocuk olmasaydım, bu adam mı olurdum?
Albert Camus Sözleri
Yaşam, üstü kapanmamış bir yaradır.
Albert Camus Sözleri
Ben herkesi rahatlatmak için gelmedim, ben rahatları rahatsız etmek için geldim.
Ali Şeriati Sözleri
Hiç taktir almamak kişiyi ya çok saldırgan ya çok inat yapar.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Eğer elinde kazanacak kağıtlar varsa oyunu dürüst oynarsın.
Oscar Wilde Sözleri
Ateşli bir arzunun ani gerçekleşmesi kadar kuvvetle içten duyuşunuzu allak bullak eden bir şey yoktur.
Stefan Zweig Sözleri
Gerçek mutluluk gelip geçici ve değişen şeylerin içinde bulunamaz: mutluluk özünüzden gelir ve ancak onda bulunur. Kendi gerçek benliğinizi bulun, diğer her şey onunla birlikte gelecektir. Huzursuz olan şey gerçek varlığınız değildir, fakat onun zihindeki yansıması huzursuz görünür, çünkü zihnin doğası huzursuzdur.
Nisargadatta Maharaj Sözleri
Köpektir zevk alan sayyad-ı bi insafa hizmetten.
Namık Kemal Sözleri
Sadece hayata odaklanmış olarak gelişmiş dışa bakan bir parçaya sahip insan yarım insandır. İnsan sağ ve sol gibi dışsal ve içsel olarak iki parçadan oluşur. Bunların, bütün insanı oluşturmak üzere bir araya getirilmesi gereklidir. Bizi hayata yönlendiren yetiler ile ruha yönlendiren yetilerin eşit seviyede geliştirilmesi gereklidir. Kayıp yarımız, kayıp kaldığı sürece varoluşumuz yarım varoluştur. Bu şekilde yarım anlamlar ile yaşarız.
Maurice Nicoll Sözleri
Hedefi olanın kıskanmaya, mücadele edenin dedikoduya, değerleri olanın iftiraya vakti olmaz. Yoksa bazılarına kalsa çoğumuz torpilliyiz. Bunu sadece oturduğu yerden dünya'yı kurtaran düşünür. Ama kendini kurtaramamışlık haliyle.
Aşkım Kapışmak Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)