gece modu

İki nimet vardır ki i......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: İki nimet vardır ki insanların çoğu onun kıymetini bilmezler: vücut sağlığı, vicdan rahatlığı....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İki nimet vardır ki insanların çoğu onun kıymetini bilmezler: vücut sağlığı, vicdan rahatlığı. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Aptallığımız; birbirimizde sahip olmadığımız özellikleri aramamızdı.
Murathan Mungan Sözleri
Hayata kaybederek başlayanın,geriye bir tek seçeneği kalmıştır.kazanmak!
Cihan Özdemir Sözleri
Barış demekle dünyada barış olmaz.
Napolyon Sözleri
O kadar haddini bilmez haldeyiz ki, dünya üzerindeki herşeyin tarafımızdan bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz. İşte böyle bir benlik davası yüzünden, etrafımızdaki yarım düzine insanın hakkımızda olumlu bir kanaat taşıyor olması bize zevk ve tatmin veriyor.
Blaise Pascal Sözleri
Bazen sevdiklerimiz, zaman kadar sonsuzdur. İşte bu yüzden seni; sevginin coğrafi sınır tanımayan yanını keşfettiğim için çok sevdim.
Tezer Özlü Sözleri
Hayatın çok çeşitli cilveleri var, o cilvelerin içinde nasıl durduğun önemli.
Nev Sözleri
Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran kılavuzun cemaati nasil olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu!
Ceza Sözleri
Her felsefe problemi bir anlam aydınlatılması olacağından, 'anlam'ın anlamının aydınlatılması sistematik felsefenin ilk ele alacağı bir problem olmalıdır.
Peter Grünberg Sözleri
Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Hiçliğin altüst olmuş gölünde ufak dalgalarız.
Jack Kerouac Sözleri
İnsan aşık olduğu zaman hep kendi kendini aldatmakla işe başlar, başkalarını aldatmakla sona erdirir. Dünyamızın romantizm dediği işte budur.
Oscar Wilde Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)