gece modu

Hatice'nin sevgisi, ben......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Hatice'nin sevgisi, benim rızkımdır....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hatice'nin sevgisi, benim rızkımdır. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir insan hayranlık duyup sevebildiği sürece sonsuza kadar genç demektir.
Pablo Casals Sözleri
Rekorları değiştirmeye başladığımda elvis presley'in ve beatles'ın rekorlarını kırdım ve ertesi gece bana ucube, homoseksüel, çocuk tacizcisi ithamlarında bulundular. Ten rengimi beyazlattığımı söylediler. Halkı bana karşı tavır aldırmak için herşeyi yaptılar. Bu bir komplo!.
Michael Jackson Sözleri
Yapamayan açıklar, çoğu teorisyenler, kötü pratik sahibidirler.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Bize göre örneğin, otobüs nesnel bir gerçektir. Bilinemezci, bize diyor ki, bu kesin değil bu otobüsün bir düşünce mi yoksa bir gerçek mi olduğunu bilemeyiz. Yani düşüncemizin şeylerin yansıması olduğu gerçeğini savunmamızı yasaklıyor.
Georges Politzer Sözleri
Çocuğumuz düşüp kafasını masaya çarpınca biz hemen masayı döveriz, eh masa ehhh sen niye orada duruyorsun! Diye. Çocuk masa orada durmasa kafasını çarpmayacağını sanır ve büyüdükçe yaptığı her hatayı yükleyecek birini veya bir şeyi mutlaka bulur.
Üstün Dökmen Sözleri
Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Türdesi yaratıklarla temelli olarak ilişki kurmaktan kaçınan çok mutlu bir adam o
Arthur Schopenhauer Sözleri
Sizden biriniz mal ve halk (evlat) hususlarında kendisinden üstün olan kimselere baktığında bir de kendisinin üstün olduğu daha aşağı kimselere baksın.
Hz Muhammed Sözleri
Dünyada biricik acı, sevildiğini sanmamaktır.
Emile Zola Sözleri
İnsanın neyi yoksa en çok da onu yazmak istiyor...
Emre Karataş Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)