John Coltrane Sözleri

Bu sayfada 6 adet John Coltrane söylediği en güzel sözleri okuyabilirsiniz. Okuduğunuz John William Coltrane alıntılarının beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu kısımda John Coltrane sözleri ve alıntıları bulunmaktadır. Eğer bu sayfada herhangi bir John Coltrane alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
John Coltrane Sözleri ( 6 adet )
Bu soru hakkında biraz düşündüm. Olabilecek en iyi cevabı verebilirdim. Gerçekten söylemek istediğim şeyi ona (muhabire) söylemediğimi hissettim. Hristiyan olduğumu düşündü. Ben doğduğumda ailem Hristiyandı bana erken yaşta Hristiyanlığı öğrettiler. Ancak dünyaya bakarken, tüm erkeklerin gerçeği bildiğini hissediyorum. Eğer bir erkek bir Hristiyan olsaydı gerçeği bilirdi veya bilemezdi. Gerçeğin üzerine konulmuş herhangi bir adı yoktur ve her insan kendisi için onu bulmak zorunda, sanırım. / John Coltrane
Eski şeylere tekrar bakmanın ve onları yeni bir ışık altında görmeniz gerektiğini öğrendim. / John Coltrane
Müziğim, olduğum şeyin manevi ifadesidir. İnancım, bilgim, varlığım... / John Coltrane
Gerçekten iyi bir güç olmak istiyorum. Başka bir deyişle. Kötü güçler, başkalarına acı çektiren ve dünyaya sefalet getiren güçler olduğunu biliyorum, ama tam tersi güç olmak istiyorum. Gerçekten iyi olan güç olmak istiyorum. / John Coltrane
Bir müzisyenin yapabileceği tek şey, doğa kaynaklarına daha yakın olmak ve böylece doğal yasalarla bir arada olduğunu hissetmek.
/ John Coltrane
Amacım, gerçek dini hayatı yaşamak ve müziğimle ifade etmektir. / John Coltrane
Yorumlar ( 0 Adet ) 💬
Henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler
30💬
Ebu Hanife Ebu Hanife