Meşa Selimoviç Sözleri

Bu sayfada 2 adet Meşa Selimoviç söylediği en güzel sözleri okuyabilirsiniz. Okuduğunuz Mehmet (Meşa) Selimoviç alıntılarının beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Meşa Selimoviç
Bu kısımda Meşa Selimoviç sözleri ve alıntıları bulunmaktadır. Eğer bu sayfada herhangi bir Meşa Selimoviç alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
Meşa Selimoviç Sözleri ( 2 adet )
Ölüm kaçınılmaz bir şeydir. Bize yetişeceğini bildiğimiz tek şey ölümdür. Bunda ne ayrım ne de şaşırtıcı bir şey olabilir. Bütün yollar bizi ona götürür. Bütün yaptıklarımız ona hazırlanmış olmak içindir. Ölüme hep yaklaşılır, ondan uzaklaşmak diye bir şey yoktur. Yine de o gelince şaşırırız. Bu hayat bir saat ya da bir gün süren kısa bir geçişse, onu bir saat ya da bir gün daha uzatmak için ne diye çırpınmalı? Sonsuzluk, aldatıcı dünya yaşantısından daha güzeldir. / Meşa Selimoviç
Derenin akışını dinleyerek sahil boyunca ilerlerken durulacağımı umuyordum. Güçlü yaşamı içinde tabiat, insanı umursamaz ve belki, bilhassa bunun için, onun karşısında huzura kavuşur insan.

Ama nehrin bana hiçbir yararı dokunmadı; benim içimdeki uğultu, onunkinden çoktu çünkü. / Meşa Selimoviç
Yorumlar ( 0 Adet ) 💬
Henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler