Saddam Hüseyin Sözleri

Bu sayfada 1 adet Saddam Hüseyin söylediği en güzel sözleri okuyabilirsiniz. Okuduğunuz Saddam Hüseyin alıntılarının beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Saddam Hüseyin
Bu kısımda Saddam Hüseyin sözleri ve alıntıları bulunmaktadır. Eğer bu sayfada herhangi bir Saddam Hüseyin alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
Saddam Hüseyin Sözleri ( 1 adet )
Yaşamım boyunca hiçbir şeyden korkmadım. Mücahit gibi yaşadım ve ölümü her zaman bekledim. / Saddam Hüseyin
Yorumlar ( 5 Adet ) 💬
Dilara S.Dilara S.
Metallica fanı... Yorumların altında görüyorum seni zevklerimiz benzer olduğu için ilgimi çekmiştin lakin Rock müzik gibi çoğunluğu toplumdan dışlanan,öfkeli,asi, devrimci ruhlu, hayatın sillesini yemiş insanların icraa ettiği bir müzik türü olan rock müzik dinleyicisine hiç yakıştıramadım. Savaşçı ruhlu derken? Faşist bir diktatörü mü savunacaksınız. Masumların canını alan, halkına nefes dahi aldırmayan, halkları din, ırk olarak ayrıştıran.. Sanıyorum ki Saddam Hüseyin hakkında pek fazla bilgiye sahip değilsin. Ülkesini seven insan kendi halkını kimyasal bombayla katletmez. Şii-Sünni ayrımı da yapmaz.. Bu bir. İkincisi; Rock müzik ruhu olan bir insan böyle kişileri savunmaz. Rock müzik demek haksızlık karşısında müziğini kullaranak dünyaya haykırmak, haksızlığa karşı çığlık atmaktır. Öfkesini bu şekilde yansıtma sanatıdır.Rock müziğin farkıda budur. Bu yüzden özeldir, bu yüzden herkes yapamaz. Az kişi dinler ama özel kişiler dinler. Pop müzik gibi popüler kültürün kölesi olmuş milyonların dinlediği gibi sıradan değildir. Dünyada ki "Rockstar" terimi de burdan çıkmıştır. Çünkü Rockstar olmak demek tüm ruhunla, kalbinle bir ideolojiyi savunmaktır. Kısacası Rockstar demek yalnızca Rock müzik icraa etmek demek değildir. Bu kadar basit değildir. Ama bakıyorum ki sende bu ruh yok!.
Metallica fanıMetallica fanı
Savaşçı ruhlu bir insandı
Savaşı uğruna kaç can aldı.
25-26 nisan Doğum olucak qaliba.Boğa olduğunu biliyorum.En az 7 söz ekle ona
Okan canOkan can
Allahın rahmeti üzerine olsun şehit saddam huseyin
ülküm türkümülküm türküm
ne diyeyim adamın öldürdüğü kaç binler var allah bilir
kürdüm ulankürdüm ulan
ATEŞİN BOL OLSUN
Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler
1💬
Jack Ma Jack Ma
0💬
Boethius Boethius