gece modu

Charles Aznavour Sözleri

Charles Aznavour söylediği en güzel sözler. Charles Aznavour yazdığı veya söylediği sözleri bu sayfada okuyabilir ve beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İkinci Dünya Savaşı sona ereli beri bütün Paris?in trafiğini tamamen kilitleyen başka bir olay yoktur. / Charles Aznavour
Paylaş
Yapılan Yorumlar [1 adet]
zahide:
ilginç ve enteresan bir söz olmuş
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Her eylem için eşit ve zıt bir tepki vardır.
Isaac Newton Sözleri
En büyük düşmanınız en iyi arkadaşınız olabilir, ve en iyi arkadaşınız en büyük düşmanınız.
Bob Marley Sözleri
Alçak yerin tepesi, kendini dağ sanırmış.
İbrahim Şinasi Sözleri
Babalarınıza iyilik edin ki, çocuklarınız da size iyilik etsinler. Halkın hanımlarına karşı iffetli davranın ki, hanımlarınız da iffetli olsunlar.
Caferi Sadık Sözleri
Özgürlük hiçbir zaman 'her istediğini yapma izni' anlamı taşımamıştır.
Mahatma Gandhi Sözleri
Dünya üç beş bilgisizin elinde; onlarca her bilgi kendilerinde. Üzülme; eşek eşeği beğenir: hayır var sana 'kötü' demelerinde.
Ömer Hayyam Sözleri
Kusur bulmak için bakma birine,bulmak için bakarsan bulursun,kusuru örtmeyi marifet edin kendine işte o zaman kusursuz olursun. Okumasını biliyorsan her insanın bir kitap olduğunu görebilirsin.
Denis Diderot Sözleri
Televizyondaki kahkaha efektlerinin çoğu 1950'lerin başında kaydedilmişti. Bu günlerde kahkahalarını duyduğunuz o insanların çoğu artık ölü.
Chuck Palahniuk Sözleri
En mahir örümcek bile zayıf bir ip bırakır.
J. R. R. Tolkien Sözleri
Laiklik, yalnız din ve dünya işlerinin ayrılması demek değildir. Bütün yurttaşların vicdan, ibadet ve din hürriyeti demektir.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Eğer insanların ve meleklerin dilleriyle konuşsam, ama sevgim olmasa, ses çıkaran bir bakır ya da çınlayan bir zilden farkım olmaz.eğer peygamberlikte bulunabilsem, bütün sırları bilsem ve her türlü bilgiye sahip olsam, eğer dağları yerinden oynatacak kadar büyük bir imanım olsa, ama sevgim olmasa, bir hiçim.eğer bütün malımı sadaka olarak dağıtsam ve bedenimi yakılmak üzere teslim etsem, ama sevgim olmasa, bunun bana hiçbir yararı yoktur.
Pavlus Sözleri
Alışılmış zihinsel düzenler değiştiğinde devrim patlak verir.
Noam Chomsky Sözleri
Dinler, kendilerini sevgi ve merhamet dini olarak tanımlasalar dahi, onlara inanmayan insanlara karşı sert ve acımasızlardır.
Freud Sözleri