gece modu

Zayn Malik Sözleri

Zayn Malik söylediği en güzel sözler. Zain Javadd Malik yazdığı veya söylediği sözleri bu sayfada okuyabilir ve beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aşkı bulmak istiyorsanız riskler almalısınız. / Zayn Malik
Paylaş
Hayatı bazen sessizlik alır, çünkü yapacağınız hiçbir şey kalmaz. / Zayn Malik
Paylaş
Sevdiğin kızla yatakta veya kanepede uzanarak sohbet etmek çok güzel. Kulağa biraz eski moda geldiğini biliyorum ama ben seviyorum. / Zayn Malik
Paylaş
Aşkı bulabilmek için risk almanız gerekir. / Zayn Malik
Paylaş
Yapılan Yorumlar [3 adet]
Metallica fanı:
İkinci ismi Cavad'mış. Müslüman kardeşimiz
zayn hastası aliss:
Ardamisin Nesin?? Sürekli kızlar hakkında şarkı yapıyor evet doğru.. Ben 14 yasında bir kızım ve ona büyük bir sevgi beslemede çok normal peki bu kadar önemsiz kişiyse nasıl oldu da dünya çapında rekor kırdı o bir yazar değil bizleri düşünerek sözlerini s
Arda:
Allahını seversen, Zayn Malikte kim? Malcolm X, Tupac, Nikola Tesla gibi dahiler ve efsaneler varken neden şımarmış, sürekli kızlar hakkında şarkı yapan bir çocuğun olmayan anlamsız sözlerini paylaşırsınız?
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sanma ki adını ağzıma alıyorum diye seni seviyorum. Dudak tiryakiliği benimkisi seni içime çekmiyorum.
Küçük İskender Sözleri
Evet, biz Ermenilerin bu topraklarda gözü var. Var, çünkü kökümüz burada. Ama merak etmeyin. Bu toprakları alıp gitmek için değil. Bu toprakların gelip dibine gömülmek için.
Hrant Dink Sözleri
Hayatın bir ucundan yakalamaya çalışmak, lavabo süzgecine düşen makarnaları almaya çalışmak gibiydi. Yakaladık ama, hep parça parça.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Okunu attı mı ölüm, siperler boşuna. O şatafatlar, altınlar, gümüşler boşuna. Gördük bütün insan işlerinin iç yüzünü. Tek güzel şey iyilik, başka düşler boşuna...
Ömer Hayyam Sözleri
Birbirimize soracağımız o kadar çok soru, konuşmamız gereken o kadar çok konu vardı ki. Biz çareyi susmakta bulmuştuk.
Ali Lidar Sözleri
Ayrı ayrı birer ahlaksız yaratık olan insanlar, toplu oldukları zaman namuslu kişiler olurlar.
Montesquieu Sözleri
Unutmaktan mutlu olacağım bir sürü şey var.
Veronica Roth Sözleri
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir gün doğmuş,gün batmış,ebed bizimdir.!
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Geçmiş yaşanmış ve bitmiş, değiştirilemez. Yaşayabildiğimiz tek an, bu an. Bu andan geçmişe ait bir anının öfkesini sürdürüyorsak, bu anın gerçek deneyimini yaşayamıyoruz demektir.
Louise Hay Sözleri
Ah karamela şekerim, aşk tatlı da insanlar berbat!
Haydar Ergülen Sözleri
İnsan her şeyden önce uykuda olduğunu ve kendini hatırlamadığını fark etmelidir. Ve bu farkındalık insanın yorum yapmadan sürekli ve uzun bir süre kendini gözlemlemesi ile kazanılabilir.
George Gurdjieff Sözleri
Dünya işi, ahiret işi diye bir tefrik yoktur. Allah namına yapılan her iş uhrevidir, onun namına olmayan her fiil dünyevidir.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Hayat öyle bir yolculuktur ki, engin denizlerde yol almaya benzer. İster, süzülürken sakin sularda, ister, boğuşurken deli dalgalarda, seni koruyan, ruhunu taşıyan, emanet bir kayıktır; gövden aslında! Pusulandır inancın, limana varman da, şansındır rüzgar, yolunu almanda, amaç limana yanaşmaksa, rüzgarı beklemeye ne gerek, verilmiştir ellere iki kürek, bunlardan biri akıl, biri de yürek!
Muhsin Ünlü Sözleri