Charles Manson Sözleri

Bu sayfada 3 adet Charles Manson söylediği en güzel sözleri okuyabilirsiniz. Okuduğunuz Charles Manson alıntılarının beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Charles Manson
Bu kısımda Charles Manson sözleri ve alıntıları bulunmaktadır. Eğer bu sayfada herhangi bir Charles Manson alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
Charles Manson Sözleri ( 3 adet )
Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz. / Charles Manson
Vay be, hakikaten uçtum. / Charles Manson
Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz. / Charles Manson
Yorumlar ( 1 Adet ) 💬
Dilara S.Dilara S.
Vay be, Charles Manson'ı bu sitede beklemiyordum. Adamı diğerlerinden öne çıkaran çok konuşmasıydı. İlgi çekip, manipüle ederek insanları yanına çekmeye çalışıyordu. Zeki falan değildi. Gerçekten zeki olan birsürü katil var Manson'a gelene kadar. Ama o kadar çok saftiriği toplayıp kendisinin Mesih olduğuna inandırmakta bir yetenek tabii.
Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler