gece modu

Kemal Unakıtan Sözleri

Kemal Unakıtan söylediği en güzel sözler. Kemal Unakıtan yazdığı veya söylediği sözleri bu sayfada okuyabilir ve beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eskişehiri süper lige çıkarın size ronaldinhoyu alacağım. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Beni izlemeye devam ediniz. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Biz bu yasaları spor olsun diye çıkarmıyoruz. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Bugün bu Maliye Bakanınız Avrupa'nın en iyi Maliye Bakanı. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Yabancı sermayenin gelmesini eleştirenler var. Siz hiç fabrikayı sırtında götürmüş, sınırda yakalanan bir yabancı adam gördünüz mü? Köprüyü satacak mısın? diyorlar bana. Hem de nasıl, otoyollar dahil, hepsini özelleştireceğim. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Özelleştirmede satıyorsun, satıyorsun bitmiyor. Bu kadar komünist bir ülkeymişiz. Komünizmin ağdalısıymışız. Ulaştırma, çimento, kağıt, şeker, her şey devlete ait. Bir berber dükkanları kalmış özel teşebbüsün elinde. / Kemal Unakıtan
Paylaş
İsterse söylemesin! / Kemal Unakıtan
Paylaş
Babalar gibi satarız. / Kemal Unakıtan
Paylaş
Yapılan Yorumlar [0 adet]
Henüz yorum yazılmamış.
İlk yorum yazan sen ol!


Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sahte olan, yapay olan, asılsız olan hiçbir şeyi düşünemez duruma geldik. Sadece gerçekler var bizim için, şimdi; sadece gerçekler önemli.
Erich Maria Remarque Sözleri
Kendini ne kadar azaltırsan o kadar çoğa sahip olursun; çünkü kendine has yaşamın ifadesi ile dış dünyanın ifadesi ters orantılıdır.
Karl Marx Sözleri
Moda denilen şey o kadar çirkindir ki onu her altı ayda bir değiştirirler.
Oscar Wilde Sözleri
Gelecek umutlarımız hakkında konuşmak yerine, dikkatimizi mesleklerimizin ilginçliğine, arkadaşlarımızla geçirdiğimiz vaktin rahatlatıcılığına, eşimizi gördüğümüzde ne kadar keyifli olduğumuza yöneltmeliyiz. Şu andan itibaren insanlar elindekileri yaşamlarının anlamını bulmak için kullanmalılar. Geleceğin garantisi yok.
Hayao Miyazaki Sözleri
Ün bir sihirdir bir gün hepiniz sahip olabilirsiniz
Lady Gaga Sözleri
İnsanın kendisinin değil iyi günlerinin dostları vardır.
Napolyon Sözleri
Çevre de artık para gibi, enformasyon gibi ulusal sınırlar tanımamaktadır. Çevreyle ilgili önemli ihtiyaçlar -sözgelimi atmosferin ve dünya ormanlarının korunması- ulusal düzeydeki eylemler ve ulusal yasalar ile korunamaz.
Peter Drucker Sözleri
Kadınlara karşı saygılı olmak her erkeğin vazifesidir.
Moliere Sözleri
Mutlu insanların mutlulukları birbirine benzer, mutsuz insanların mutsuzluğu ise kendine özgüdür. Sevinç neredeyse kollektif bir duygudur, mutsuzluk ise genelleştirilemeyecek kadar kişisel. Bu yüzden de insanlar mutlu olduklarında anlatacak yer ararken hüzünlerini ellerinden geldiği kadar saklamaya çalışırlar.
Ali Lidar Sözleri
Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor .
Chuck Palahniuk Sözleri
Zıt karakterde birini gördüğümüzde içimize dönüp kendimizi incelemeliyiz.
Konfüçyus Sözleri
Hayat herkesin yaşadığı, kimsenin yaşamaktan hoşlanmadığı komedya.
Cemil Meriç Sözleri
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, amerikan amiralı.amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira."amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz,dedi hikmet.
Nazım Hikmet Sözleri