gece modu

fatih: çok beğendim :-)......

fatih, Atalay Demirci için şöyle yorum yapmıştır: çok beğendim :-)...

fatih adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, fatih adlı misafirimizin Atalay Demirci için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Atalay Demirci sözleri için Atalay Demirci fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
fatih, Atalay Demirci için yorumu:
çok beğendim :-)

Bu yorumu beğendiyseniz Atalay Demirci hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Yaşamın dört kuralı. Orada ol. Dikkat et. Doğruyu söyle. Sonuçlara fazla takılma.
Angeles Arrien Sözleri
Kendinden başka bir kişi daha yarat. Bırak o kişinin vicdanı özgür olsun. Sen zaten bencilsin. Unutma; bencilliğini sadece vicdanla yönetebilirsin. Bencilliği yönetebiliyorsan iyisin, onun seni yönetmesine izin veriyorsan kötüsün.
Zata Sözleri
Bir adamı gördüğümüzde kitabını anımsıyorsak bu kötüye işarettir.
Blaise Pascal Sözleri
Ben yalnızca bir arkadaşım. Seninle bir yolda karşılaştık, birbirimize yabancıyız. Seninle yürümemi istersen, yürürüm seninle. Ben de isterim benimle yürümeni, beraber eğleniriz. Ama ne zaman ki sen: 'Şimdi ayrılma zamanı' dersen; gözyaşı dökmeden, neşe ile ayrılmamızda sana yardımcı olurum. Çünkü sen bağımsız biri, kendin olacaksın.
Osho Sözleri
Kimseyi övmeyen, kimseyi kötülemeyen, kimseden yakınmayan, kimseyi suçlamayan olgun insandır.
Epiktetos Sözleri
Verecek bir cevabım olmadığı için sustuğumu sananlara; susuyorum. Çünkü konuşursam, yüzüme bakacak yüzünüz kalmaz hayatta.
Cemal Süreya Sözleri
Hayat: hem yürünülen yoldur, hem taşınan dağ.
Nuri Pakdil Sözleri
Şeker hastasının önünde baklava yiyorsun. Haberin yok, sende boşu boşuna kalori alıyorsun.
Nagehan Karaman Sözleri
Şunu iyi bilki;eğer, gönlün, sırlarına mezar olursa muradın çabucak hasıl olur.
Mevlana Sözleri
Güvendiğiniz bir ağacınız vardır mutlaka, gölgesinde otururken sizi güneşten, rüzgârdan koruyan. Zaman affetmiyor, kıskanıyor dostlukları ve ağacınızın içine kurt giriyor, kemiriyor. En çok ihtiyaç duyduğunuz zamanda gidip gölgesine oturuyorsunuz, bir de bakıyorsunuz ki o kocaman ağaç üzerinize devriliyor, acıtmıyor nedense, pamuk gibi. İçi boş olduğundan ağırlığını bile hissettirmiyor. Zaman kemiriyor, eritiyor, öğütüyor, damla damla bitiriyor her şeyi.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Eksiksiz bilgiye sahip olmak güven ihtiyacını ortadan kaldırır,bilgiden tamamen yoksun olmaksa güveni imkansız hale getirir.Ayrıntılı pratik kararın güvenme dayanmasını sağlamak için ne kadar bilme ve bilmeme miktarının kaynaşması gerektiği,tarihsel dönem, ilgi alanları ve bireyler tarafından belirlenir.
Georg Simmel Sözleri
Her günahkar, günahı kadar cezalandırılacaktır.
Khaled Hosseini Sözleri
Ağaçlar ölmeye yukarıdan başlar.
Peter Drucker Sözleri