gece modu

asd: Why not?!!......

asd, Al Capone için şöyle yorum yapmıştır: Why not?!!...

asd adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, asd adlı misafirimizin Al Capone için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Al Capone sözleri için Al Capone fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
asd, Al Capone için yorumu:
Why not?!!

Bu yorumu beğendiyseniz Al Capone hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Adamın biri ata binmeye bayılıyormuş. Binmiş, at bayılmış.
Atalay Demirci Sözleri
Tanrının kendisi için yarattığı birine ulaşamamanın anlamını o uçsuz bucaksız eksiğin içinde kavrıyor ve eksikliğin her gün biraz daha bilincine varıyordu.
Mehmet Eroğlu Sözleri
Hep acelesi vardı, hiç vakti yoktu.
Michael Ende Sözleri
Dün geçti, yarın gelmedi, öfkelenme, sakin ol.
Horatius Sözleri
Hiç kimse cezayı kazanmaz, ödülü de. Aklınızı hak etmek, kazanmak gibi fikirlerden arındırın, ancak o zaman özgür düşünebileceksiniz.
Ursula Kroeber Le Guin Sözleri
Vatanımız ve milletimiz dört bir yandan ayrı renk ve biçimde gelişen kültür emperyalizmine maruz kalmaktadır. Kapitalist ve kominist oyunlara ilaveten Arap ve Fars kültürünün ülkemizdeki tahribatı çok büyük olmaktadır.
Seyyid Ahmet Arvasi Sözleri
Mutluluğun hakkını göz yaşlarıyla vermek gerekir.
Edith Piaf Sözleri
Yorgun gider hafifçe başını çevirerek, ardından bakakalınır, nemlidir gözler. Onca yaşanılanı üç saniyeye sığdırır gibi geçer zaman. O anda düşer gözlerinden iki damla yaş. Sonrasında hayat defterinden yeni bir sayfalardan bir tane daha açar. Yeni bir avuntu bulursun kendince. Fakat ne yazık ki takvim yaprakları gibi çöpe gitmiyor yaşanılanlar.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Sen daima sağlam bir kafan ve sağlam bir vücudun olması için dua et.
Juvenal Sözleri
Sanıyorlar ki korkak ya da kahraman olarak dünyaya gelir insan; anasından nasıl doğmuşsa öyle kalır, hiç değişmez. Neden böyle düşünüyorlar dersiniz? Neden olacak, işlerine gelmiyor da ondan: öyle ya korkak doğmuşsanız suç sizin mi? Bu durumda kim ne diyebilir size? Hiç kimse! Onun için üzülmeyin yaşamanıza bakın. Öte yandan kahraman doğmuşsanız yine kimse suçlayamaz sizi, üstünüze toz konduramaz. İçiniz rahat etsin, ölünceye değin kahraman kalacaksınız. Kahraman gibi yiyecek, kahraman gibi içeceksiniz!
Jean Paul Sartre Sözleri
İki yaşındaki çocuk bir mikser gibidir. Ancak bir kapağı yoktur.
Jerry Seinfeld Sözleri
İnsanoğIu eIindeki hiçbir şeyin değerini biImeyen biri bence.
Franz Kafka Sözleri
Yüksekleri hedefleyen, gelişimine tutkuyla bağlı bir insan, dağları yerinden oynatabilir, imkansız görünen durumlara çözümler bulabilir ve herhangi bir zorluğu daha üst seviyeden gelen bir duruma dönüştürebilir.
Stefano E. D'Anna Sözleri