gece modu

Hacer ongun: Allahım her satırı içim......

Hacer ongun, İmam El Gazali için şöyle yorum yapmıştır: Allahım her satırı içimi yaktı Affet Yarabbi kalbimi kendine çevir inşallah...

Hacer ongun adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Hacer ongun adlı misafirimizin İmam El Gazali için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla İmam El Gazali sözleri için İmam El Gazali fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Hacer ongun, İmam El Gazali için yorumu:
Allahım her satırı içimi yaktı Affet Yarabbi kalbimi kendine çevir inşallah

Bu yorumu beğendiyseniz İmam El Gazali hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Her şey akla muhtaçtır, akılda eğitime.
Hz Ali Sözleri
Tek başına olmayı yaratıcı yalnızlığa nasıl dönüştüreceğinizi öğrenmeniz gereklidir. Yaratıcı yalnızlık, kendi öz kontrolünüzü ele geçirmek, duygularınızı denetim altına almak ve iç dünyanıza hakim olmak demektir. Bunu tam anlamıyla kavrayamayan insanlar, memnuniyeti ve mutluluğu dış dünyada bulmaya çalışır, kendilerinde eksik olan kararlılığı başkalarının bakışlarında ararlar. Oysa, etrafındaki dünya, dışarıdaki gerçeklik sadece bir aynadır. Orada olanlar sen olduğun için gerçekleşir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
İhtiyaçlarını en aza indir ki, hiçbir konuda başkalarına bağımlı olmayasın.
Fernando Pessoa Sözleri
Başarınızın limiti sizsiniz. İnsan da kitap gibidir, değeri 'içindekiler' kadardır.
Mümin Sekman Sözleri
Bu sefer farklı. Ben gelmiyorum, sana gidiyorum..!
Emre Karataş Sözleri
Farkındalığı olmayan bir insan kullanma süresi olan bir makinedir.
Eddi Anter Sözleri
Parlamento burjuvazinin ahırıdır.
Lenin Sözleri
Affedilmeyecek günahlardan biri de, kişinin 'keşke, sadece bu günahımdan sorguya çekilsem yani, bu günah önemli değil demesidir. Daha sonra şöyle buyurdular: insanlar arasında sirk, karıncanın karanlık gecede siyah bir deri üzerindeki ayak izinden daha gizlidir.
İmam Hasan Askeri Sözleri
O artık yalnızca atalarımdan devraldığım bir din değildi; yeni baştan edinilmiş bir inançtı. Ve onu bir daha hiç yitirmedim.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Diş biliyorlar bana, küçük insanlara küçük erdemler gereklidir dediğim için ve küçük insanların gerekli oluşunu anlamak zor geldiği için bana!
Friedrich Nietzsche Sözleri
Umuma aykırı laflar ederek ün kazanmak isteyen densizler her zamanda bulunmuş, şimdi de var.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Okumak yazmaktan öte bir iştir; daha uysal, daha uygar, daha entelektüeldir.
Jorge Luis Borges Sözleri
Eğer bir insan bir kitabı okuduktan sonra, onu tekrar okumaktan zevk almıyorsa, o kitabı okumuş olmasının bile hiç bir değeri yoktur.
Oscar Wilde Sözleri