gece modu

Aytunç: Adam tam bir halka ama ......

Aytunç, Isaac Asimov için şöyle yorum yapmıştır: Adam tam bir halka ama aralarda küçük ve hepsinden güçlü bir halka tüm teknoloji onun sayesinde robotları anlayabilmiş...

Aytunç adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Aytunç adlı misafirimizin Isaac Asimov için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Isaac Asimov sözleri için Isaac Asimov fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Aytunç, Isaac Asimov için yorumu:
Adam tam bir halka ama aralarda küçük ve hepsinden güçlü bir halka tüm teknoloji onun sayesinde robotları anlayabilmiş

Bu yorumu beğendiyseniz Isaac Asimov hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Aslında hiç dansçı olacağımı düşünmedim. Ben sadece senaryoyu çok sevmiştim. Bu yüzden seçmelere gittim.Shake It Up dizisindeki rolü için.
Bella Thorne Sözleri
En iyi ayna, eski bir dosttur.
George Herbert Sözleri
Bazıları konuşurken sanki bilgiyi öğretmek için değil de, önde olmak için kullanır. Bence onlar orgazm olamayan, ego masturbasyonu yapan hastalardı.
Zata Sözleri
En büyük mutsuzluk yalnızlıktır. Bu o kadar doğrudur ki, en eksiksiz avuntu olan din, seni hayal kırıklığına uğratamayacak bir arkadaş tanrı bulmaktan başka bir şey değildir. Dua etmek, bir arkadaşınla olduğun zaman yaptığın gibi,içini dökmektir. Çalışmak da dua etmek gibidir, çünkü en iyi anlamıyla seni kazıklamayacak bir şeyle ilişki kurmanı sağlar. Öyleyse, hayatın bütün sorunu şudur: yalnızlıktan nasıl kurtulmalı, başkalarıyla nasıl ilişki kurmalı.
Cesare Pavese Sözleri
Gideni sevmek kalanların işi değilmiş meğer, çünkü giden ne beklediğin gibi gelir, ne de beklediğine değer.
Jules Verne Sözleri
Sende takdir olunmamış rızık eline geçmez.Sana ayrılmış olan da asla başkasına gitmez.
Nabi Sözleri
Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin.
Don Herold Sözleri
Çocuklarımın renklerinden dolayı değil, karakterlerinden dolayı yargılanacakları bir toplum hayal ediyorum.
Martin Luther King Sözleri
Türk televizyonları türk toplumunun ruh sağlığını tehdit eden en büyük unsurdur. Bunu göğsümü gere gere söylerim. Bu adi, pespaye programlar insanların birbirine yabancılaşmasını tırmandırıyor. İnsanları değersizleştiriyor, metalaştırıyor. Bunun sonucunda da toplumda birbirine saygı duymayan, nesne muamelesi yapan bir gençlik türüyor.
Kemal Sayar Sözleri
Bir insanı sevmek, onun zihninde bir türlü huzura erememiş tüm hikayeleri raflarından çıkartıp, tek tek temize çekmek demektir.
Elif Şafak Sözleri
An be an değiştiğimi görüyor ve hissediyorum.
Louise Hay Sözleri
Nasıl olduğunu anlayamadığınız yerde,din başlar.
Benjamin Disraeli Sözleri
Sevmek kimi zaman rezilce korkuludur, insan bir akşam üstü ansızın yorulur.
Attila İlhan Sözleri