gece modu

Duygu Nida Kaya: Tolga Akpınar bu ülkeni......

Duygu Nida Kaya, Tolga Akpınar için şöyle yorum yapmıştır: Tolga Akpınar bu ülkenin yetiştirdiği güzel adamlardan biri....

Duygu Nida Kaya adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Duygu Nida Kaya adlı misafirimizin Tolga Akpınar için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Tolga Akpınar sözleri için Tolga Akpınar fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Duygu Nida Kaya, Tolga Akpınar için yorumu:
Tolga Akpınar bu ülkenin yetiştirdiği güzel adamlardan biri.

Bu yorumu beğendiyseniz Tolga Akpınar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Şehvet hükümdarları köle, sabır köleleri hükümdar yapar.
İmam El Gazali Sözleri
Kötü huy kılavuzun oldukça mutlu olacağım sanma! Sen sabaha kadar gaflet uykusundasın, ömür ise kısadır. Korkarım ki,sen bu uykudan uyanınca gündüz olur.
Mevlana Sözleri
Niceleri geldi, neler istediler, sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler.
Ömer Hayyam Sözleri
İnsanlığın buluş ruhu, son yüzyılda bize öyle şeyler armağan etti ki; yönetimdeki gelişmeler de teknik gelişmelere ayak uydurabilseydi üzüntüsüz ve mutlu bir yaşama kavuşurduk.
Albert Einstein Sözleri
Hepimiz bir yerlerde ciddi mücadeleler veriyoruz. Sadece bunun için saygı duy karşındakine.Ve kızmadan önce bir kez daha düşün.
Nagehan Karaman Sözleri
Jiletler çiçek olsun.
Müslüm Gürses Sözleri
Bir uygarlık, ancak kendisini yaratan 'düşü' ve aydınlanmış insanlarını dinlemeyi unuttuğunda çöküşe geçer. Düş'ün ve bilgelerin mesajlarının dinlenmediği bu dönemler, kültürün ve uygarlığın çöküşünün habercisidir; yüzyıllar boyunca düşleyen bireylerin, düşünceleriyle yön veren şairlerin eserlerini yok edebilecek kolektif bir delilik dönemiyle zaten burun buruna gelinmiştir.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Yazık oysa seni apayrı bir familyanın son örneği olarak korumaları gerekirdi.
Trevanian Sözleri
Halkını tüketen devletlerin kendileri de tükenir.!!
Platon Sözleri
Herhangi küçük bir Ben'in bir yükümlülük altına girme hakkına sahip olup insanın yani ?Bütün??ün bu yükümlülükleri karşılamak zorunda olması bir insanlık trajedisidir. İnsanların tüm hayatları çoğunlukla rastlantısal Ben'lerin borç senetlerini ödemeye çalışmakla geçer.
George Gurdjieff Sözleri
Ey oğul! Tek elle ekmeği koparma. Bu hareket kibirli insanların âdetidir.
Lokman Hekim Sözleri
Dünya herkese yetecek büyüklükte. Onun için, başkasının yerini kapmaktansa, çalışarak gerçek yerinizi bulun.
Charlie Chaplin Sözleri
Birini eğitmenin asıl amacı, onu sürekli sorular soran biri haline getirmektir.
Bishop Creighton Sözleri