gece modu

Metin: Sanatçı denilecekse işt......

Metin, Nazan Bekiroğlu için şöyle yorum yapmıştır: Sanatçı denilecekse işte en hakiki örneği... Nazan Bekiroğlu her cümlesi iliklerine dek hissedilerek yaşanmış ve bizlere o ızdırap süzgecinden süzülmü...

Metin adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Metin adlı misafirimizin Nazan Bekiroğlu için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Nazan Bekiroğlu sözleri için Nazan Bekiroğlu fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Metin, Nazan Bekiroğlu için yorumu:
Sanatçı denilecekse işte en hakiki örneği... Nazan Bekiroğlu her cümlesi iliklerine dek hissedilerek yaşanmış ve bizlere o ızdırap süzgecinden süzülmüş gibi...

Bu yorumu beğendiyseniz Nazan Bekiroğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Şerefini bir yana bırakan inkılap, bu duygunun egemen olduğu kaynaklarına ihanet etmiş olur.
Albert Camus Sözleri
En kolayıdır kaybetmek, mesele kazanmak için uğraşmakta. Savaşmadan esir olacağına, savaşarak ölmeli insan aslında.
Che Guevara Sözleri
Aslında aptal sarışın diye birşey yoktur. Sadece erkeklerin dikkatini çekmek için, saçlarını sarıya boyayan aptallar vardır.
Bob Dylan Sözleri
Dönerse senindir donmezse zaten hiç senin olmamıştır diye bir şey yok..dönecek!!, bir katil olay mahline mutlaka geri döner.
Küçük İskender Sözleri
Gelecek için umut taşımak, birilerine patronluk taslamaktan daha iyi bir örnek olmanızı sağlar.
Nelson Mandela Sözleri
Hiç kimse bizim düşündüğümüz kadar güçlü değildir.
Alice Walker Sözleri
Kemanın inceldiği noktada, ben bu hayat denilen kurmacadan kopuyorum. Günlük hayatın tekdüzeliğinden, küresel emperyalizmin popüler kültüründen ve en çokta özünü yitirmiş, içi boşaltılmış, değersizliği kendine paye edinmişlerden kurtulmak ve kaçmak.
Farid Farjad Sözleri
Melankoli mutsuz olma zevkidir.
Victor Hugo Sözleri
Sağduyulu bir insan hemen hemen her şeyi gülünç bulur; bilge insansa hemen hemen hiçbir şeyi.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Gençliğin getirdiği bir heyecan vardı tüm Gırgır ekibinde. Gırgır dergisi büyüdükçe kadrosu da artmaya başladı. Bir sürü yetenekli isim Gırgır dergisinde çalışmaya başlamıştı. Gırgır dergisi gün geçtikçe büyüyordu ama sayfa sayısı16'ydı. Büyüdükçe dergi, o 16 sayfaya insanlar sığmamaya başladı ve karikatürler küçülmeye başladı. Biz de bu dergiden birkaç isimle Hıbır dergisi çıkardık.
Hasan Kaçan Sözleri
Kalbimi nasıl tutsam da seninkine değmese.
Rainer Maria Rilke Sözleri
Sahip olduklarımı yok eden kurtarıcı, benim ruhumu kurtarma savaşındadır. Bütün aidiyetleri yolumdan kaldıran öğretmen beni özgür kılacaktır.
Chuck Palahniuk Sözleri
Yalnızsan, aklına gelen her şeyi inceden inceye sorgularsın.
Servet Saygınoğlu Sözleri