gece modu

Sanane: WHAT ABI BU NE YA COK E......

Sanane, Karamanoğlu Mehmet Bey için şöyle yorum yapmıştır: WHAT ABI BU NE YA COK EMEK VERMISINIZ AGZIM ACIK...

Sanane adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Sanane adlı misafirimizin Karamanoğlu Mehmet Bey için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Karamanoğlu Mehmet Bey sözleri için Karamanoğlu Mehmet Bey fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Sanane, Karamanoğlu Mehmet Bey için yorumu:
WHAT ABI BU NE YA COK EMEK VERMISINIZ AGZIM ACIK

Bu yorumu beğendiyseniz Karamanoğlu Mehmet Bey hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Müslümanlar hakkında iyi zan sahibi ol. Onlar hakkında niyetini düzelt. Her türlü hayır işi yapmaya koş. Bilmediğin hususlarda ahireti düşünen âlimlere sor.
Abdülkadir Geylani Sözleri
Bazı insanlar yağmuru hisseder, diğerleri ise sadece ıslanır.
Bob Dylan Sözleri
mdiye kadar, bir insan gibi çalışmamış olduğunuzu söylüyorum; ama insan gibi çalışmayı öğrenme olanağı var. İnsan gibi çalışmak, insanın yaptığını hissetmesi, neden ve ne için yaptığını, şimdi nasıl yaptığını, dün nasıl yapılmış ve yapılması için genel olarak hangi yolun - eğer daha iyisi varsa - daha iyi olduğunu düşünmesidir. Eğer insan doğru biçimde çalışırsa, gittikçe daha iyi iş çıkarmakta başarılı olacaktır.
George Gurdjieff Sözleri
İçindeki coşkuyu öldüren biri mucizeler yaratabilir mi?
Maeve Binchy Sözleri
Seni sevmiştim! Çünkü kendimden sıkılmıştım. Baksana! Gece bile kendinden sıkıldığında yıldızlara sarılır.
Mesud Topal Sözleri
Ait olduğumuz bütün içindeki yerimizi görecek şekilde bakış açımızı yeniden düzenlemeliyiz. İnsan, evren ismini verdiğimiz bütünün bir parçasıdır. Evrende belirli bir zamanda ve mekanda yaşar. İnsan hayatı, sanki kendisi, düşünceleri ve duyguları evrenin geri kalanından ayrıymış gibi yaşar. Bu, bilince sahip olmanın yarattığı optik bir yanılgıdır. Bu yanılgı bizim için bir hapishanedir. Yaşantımızın, kişisel ihtiraslarımızla ve kendimize yakın hissettiğimiz birkaç kişiyle sınırlı olmasına sebep olur. Yapmamız gereken; sevgi çemberimizi, içinde yaşayan tüm canlıları ve doğanın her türlü güzelliğini alacak şekilde genişletmek ve kendimizi bu hapishaneden kurtarmaktır.
Albert Einstein Sözleri
Ancak gerçeğin kendisini özgür kıldığı insan özgürdür.
William Cowper Sözleri
Savaş yalnız sınırlarda olmaz .Savaş bir milletin topyekün ateşe girmesidir.Eğer bu bütünlük sağlanmamışsa zafer tesadüfi,yenilgi kaderdir.
II. Abdülhamit Sözleri
Güzel, hoşumuza giden değil, bilakis hakikatin marifetine tabi olandır.
Martin Heidegger Sözleri
Bilgili olan güçlü olur.
Firdevsi Sözleri
Devrimi terörist değil, halk yapar.
Beşar Esad Sözleri
EI eIe tutuşunca değiI, gönüI tutuşunca aşk oIur.
Saltuk Sermihan Sözleri
Sokaklardan başka yerde bilinç yok!
Albert Camus Sözleri