gece modu

Hiç: Her şeye canını sıkma e......

Hiç, Abdülkadir Geylani için şöyle yorum yapmıştır: Her şeye canını sıkma ey gönül ne bu dertler kalıcı nede bu ömür....

Hiç adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Hiç adlı misafirimizin Abdülkadir Geylani için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Abdülkadir Geylani sözleri için Abdülkadir Geylani fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Hiç, Abdülkadir Geylani için yorumu:
Her şeye canını sıkma ey gönül ne bu dertler kalıcı nede bu ömür.

Bu yorumu beğendiyseniz Abdülkadir Geylani hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Köpek ısırığının acısı geçici, insan ısırığınınki kalıcı olur!
Zülfü Livaneli Sözleri
Yeni hayat başlıyor. Eyvahlar olsun, bundan böyle sık sık derde girecek başım!
Dante Alighieri Sözleri
Yuvayı dışı kuş kurar lafı yanılsamadır.çünkü her dışı kuş her mevsim yeni bir yuva yapa yapa yaşayıp gider. Kurduğu kadar terketmesini de bilerek. Ömür boyu aynı yuvada kalan kuş yoktur.
Elif Şafak Sözleri
Para kazanmak değil sadece mükemmel olmak istiyorum.
Marilyn Monroe Sözleri
Edebiyatın özgür oluşundan söz ediyorlar! Yazarların artık büyüklerden aylık almadıklarını, daha özgür olduklarını söylüyorlar! Daha asil duruma geldiklerini savunuyorlar. Oysa bugün, toplum içindeki asaleti bir bakkal kişi ile eşdeğerdir. Ne büyük bir ilerleme!
Gustave Flaubert Sözleri
Neden insanlık hep bende kalıyor, gidecek kimsesi yok mu?
Robin Sharma Sözleri
Şu 6 şeyi devamlı yapacağınıza dair bana söz verin; ben de cennete gireceğinize kefil olayım: konuştuğunda hep doğru söyleyin, söz verdiğinizde hep sözünüzde durun, size güvenildiğinde bu güveni sakın istismar etmeyin, namusunuzu titizlikle koruyun, gözlerinizi haramdan sakının. Haramın her türlüsünden çekinin.
Hz Muhammed Sözleri
İmkansız Olana İmkan Tanıyın!
Tayfun Topaloğlu Sözleri
Kadınlar en çok kendine dargındır, ve buna sebep olan, genelde vefasız bir adamdır.
Atakan Gülgar Sözleri
Ekonomimiz düzeldi ama gençliğimiz bozuldu yollarımız genişledi ama gönüllerimiz daraldı hayatımız kolaylaştı ama ilişkilerimiz zorlaştı ekmeğimiz büyüdü ama paylaşımımız azaldı evlerimiz genişledi ama egolarımızdan başkası sığmadı paramız çoğaldı ama sabrımız azaldı İşsizlik azaldı ama açgözlülük çoğaldı enflasyon düştü ama bereket yok oldu özgürlük arttı ama merhamet azaldı öz güven arttı ama utanma, saygı azaldı vitrinlerimiz dolu ama gönüllerimiz boş.
Nevzat Tarhan Sözleri
Hangi yöne sapmam gerektiğini bilmiyordum,yolların her birini hava kararmadan deneyecek gücüm de kalmamıştı, vaktim de.
Ayşe Kulin Sözleri
Düşmanınızın neden korktuğunu anlamak için, sizi ne ile korkuttuğuna bakın.
Eric Hoffer Sözleri
Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
Kazım Koyuncu Sözleri