gece modu

Filiz: Gonul soze dokemeyende ......

Filiz, Kemal Sayar için şöyle yorum yapmıştır: Gonul soze dokemeyende gizli...

Filiz adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Filiz adlı misafirimizin Kemal Sayar için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Kemal Sayar sözleri için Kemal Sayar fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Filiz, Kemal Sayar için yorumu:
Gonul soze dokemeyende gizli

Bu yorumu beğendiyseniz Kemal Sayar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Anlamaya çalışma, hayat böyledir işte. Hep o kıyamam dedikleriniz kıyar size.
Anton Çehov Sözleri
Öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Hitler Sözleri
Ortak yaşam birliğinin tersine, olgun sevgi kişinin kendi bütünlüğünü, bireyselliğini koruyarak gerçekleştirdiği birliktir. Sevgi, insanı diğer insanlardan duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, etkin bir güçtür. Sevgi kişinin soyutlanma ve ayrı olma duygularını yenmesini sağlar, kendisi olmasına, bütünlüğünü yitirmesine yol açar. Sevgide bir olan iki varlığın, iki ayrı varlık olarak da ikilemi yaşanır.
Erich Fromm Sözleri
Pek çok insan, düşünmektense ölmeyi tercih eder. Aslında, ölürler de.
Bertrand Russell Sözleri
İnançtan gelmeyen her şey günahtır.
Pavlus Sözleri
Vatan, bize kılıcımızın ekmeğidir.
Namık Kemal Sözleri
Yükselmek için birilerini ezmediğinizde ve gülebilmek için birilerini ağlatmadığınızda huzurunuz olabilir ama birilerine size ihanet etmelerini sağlayacak kadar güzellikler yaptığınızda ve değmeyecek birilerine değer verdiğinizde huzurunuz kaçabilir.
Cem Keçe Sözleri
Öldürmek yasaktır, bu yüzden bütün katiller cezalandırılır, sadece büyük sayılarda ve zafer borularıyla öldürenler hariç.
Voltaire Sözleri
Dünya ve diğer insanlar bizim gerçekte ne olduğumuzun en yalın, en samimi ve en dürüst ifadesidir. Dünya, senin içsel durumlarının mükemmel göstergesidir. Dünya böyle, çünkü sen böylesin yani dünya böyle olduğundan sen böyle değilsin.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Felsefede, politikada, edebiyatta ya da herhangi bir sanatta olağanüstü olan tüm insanlar, melankoliktir.
Epiktetos Sözleri
Bilmediğimiz durumlarda, öfkeyle ileri atılmaktan kaçınmalıyız.
Attila Sözleri
Türkçüler bugünlük ancak türkçü karakteri olan partileri tutarlar. Türkçülük?den sapan veya taviz veren hiç bir parti türkçüler'ce tutulmaz, tutulamaz. Türkçülüğün ne olduğu açık, seçik ortada bulunduğu için bugünkü tutumları ile hiç bir parti türkçü değildir.
Hüseyin Nihal Atsız Sözleri
Hayatına bir miktar delilik katmayacaksan, bu dünyaya gelmenin anlamı yok.
Aristoteles Sözleri