gece modu

Faruk: Allah nur içinde yatırs......

Faruk, Cem Karaca için şöyle yorum yapmıştır: Allah nur içinde yatırsın!...

Faruk adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Faruk adlı misafirimizin Cem Karaca için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Cem Karaca sözleri için Cem Karaca fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Faruk, Cem Karaca için yorumu:
Allah nur içinde yatırsın!

Bu yorumu beğendiyseniz Cem Karaca hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Değmiyor bazen, uğruna yorulduklarımız.
Nazım Hikmet Sözleri
Attan İnmeyesüz!
I. Murat Sözleri
Her şeyin en mühim noktası, başlangıçtır.
Platon Sözleri
Sen gönlünü kırana isyan etmekten, kırık gönüllere merhem olan Allah'ı unutuyorsun!
Uğur Koşar Sözleri
İstediğiniz kadar para biriktirin, istediğiniz kadar bu biriktirmiş olduğunuz parayı koruyun, mutlaka çalınma ve batma riski taşır. Oysa renkli anılar asla kaybolmaz, o yüzden gerçek hazine daima anılardır, yaşanmış gerçek bir hayattır hazine. Başka da bir hazine yoktur.
Ertürk Akşun Sözleri
Propagandayla zehirlenmedikleri sürece kitleler asla savaş düşkünü değildirler.
Albert Einstein Sözleri
Bunları yarın düşünürüm, yarın daha kolay dayanırım buna.
Margaret Mitchell Sözleri
Can konağını aramadaysan, cansın; bir lokma ekmek arıyorsan ekmeksin,bir damla su arıyorsan susun,zulmün peşindeysen zalimsin,aşkı arıyorsan aşıksın,Gönlün neye kapılmışsa O'sun sen. Şu nükteyi biliyorsan, işi biliyorsun demektir.
Mevlana Sözleri
Mutluluğun kökü derdin içine gömülüdür. Dert, mutluluğun arkasında pusuda bekler. Geleceğin ne taşıdığını kim bilebilir ki?
Lao Tzu Sözleri
Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: insan paranın sahtesini yapar, para da insanın.
Benjamin Franklin Sözleri
Ey fakir! Sen halk yolunda oyun çocuğu sayılırsın. Büyüklerin eteğini bırakma. Mayası bozuk kişilerle düşüp kalkarsan, izzet ve vakalarını kaybedersin. O halde büyüklerin eteğine yapış. Talebeler çocuktan daha acizdir. Hocalar ise muhkem duvar gibidir. Yeni yürüyen çocuk duvara tutunarak yürür. Sen de yeni yürüyen çocuk gibi alimlerin muhkem duvarına tutunarak yürü.
Sadi Şirazi Sözleri
Sıradan bir insanda 'efendi' yoktur. Bazen zihni, bazen hisleri bazen de vücudu tarafından kontrol edilir. Çoğunlukla emirler otomatik mekanizmadan gelir ve daha da sıklıkla seks merkezinden gelen emirler yürürlüğe konur. Gerçek irade sadece tek bir ?ben? hüküm sürdüğünde, evin içinde bir 'efendi' var olduğunda mevcut olabilir.
George Gurdjieff Sözleri
Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.
John Ruskin Sözleri