Murat: Bulunmaz sözler....

Avedis Aktenoğlu

Ziyaretçilerimizden Murat, Avedis Aktenoğlu için yaptığı yorumunu okumak üzeresiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Avedis Aktenoğlu
Murat demiş ki:
Bulunmaz sözler.
Avedis Aktenoğlu
Başkaları, bunları da okudu.
Aleksandr Soljenitsin Sözleri
İnsan mezardan dönemez ama hatadan dönebilir.
Aleksandr Soljenitsin
Charles Bukowski Sözleri
Yaşamlarını sürekli kampüste geçiren manyaklar vardı. Üniversite yaşamı yumuşak ve gerçeklerden uzaktı. Dışarıda, gerçek dünyada seni nelerin beklediğinden söz etmiyorlardı. Beynini teorilerle dolduruyor, kaldırımların ne kadar sert olduğunu söylemiyorlardı. Üniversite tahsili insanı sonsuza dek mahvedebilirdi. Kitaplar yumuşatıyordu insanı. Kitabını bırakıp sokağa çıktığında kitapların sana söz etmedikleri şeyler bilmek zorundaydın.
Charles Bukowski
Ömer Sevinçgül Sözleri
Başkasının gözüne girmenin ne önemi var, sen kendi gözünden düşme, yeter.
Ömer Sevinçgül
Richard Dawkins Sözleri
Dindar insanların çoğu, din olmadan bir insanın değil iyi birisi olması, iyi birisi olmaya gerek duymasının bile düşünülmesinin zor olduğunu söylerler..bu önemli bir konudur çünkü ahlaki kurallar genelde ahlakla gerçek bir ilişkisi bulunmayan farklı konular üzerinde belirlenmiş dinsel tutumların arkasında gizlidir.
Richard Dawkins
Barış Bıçakçı Sözleri
Bir insanı anlamak için onu sevmek gerekir. Peki ama sevmek için ne gerekir? İşte tam bu noktada nedensizliğin arsız kuşları üzerinize pisler. Ciddiyim, bir de bakmışsınız, seviyorsunuz. Biri çıkar karşınıza, balkon yıkamanın çok güzel bir şey olduğunu söyler, seversiniz.
Barış Bıçakçı
Sponsorlu Bağlantılar