gece modu

Devrimci: Mustafa Kemal’i n 2.kur......

Devrimci, Yusuf Aslan için şöyle yorum yapmıştır: Mustafa Kemal’i n 2.kurtuluş savaşçılarıydılar ya bağımsızlık ya ölüm onlar bağımsızlık için idama gülerek korkmadan gittiler unutmak ihanettir!...

Devrimci adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Devrimci adlı misafirimizin Yusuf Aslan için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Yusuf Aslan sözleri için Yusuf Aslan fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Devrimci, Yusuf Aslan için yorumu:
Mustafa Kemal’i n 2.kurtuluş savaşçılarıydılar ya bağımsızlık ya ölüm onlar bağımsızlık için idama gülerek korkmadan gittiler unutmak ihanettir!

Bu yorumu beğendiyseniz Yusuf Aslan hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Siz ey allah'ın kulları! O'nun emir ve nehiylerinin muhatabı sizsiniz. Din ve vahyi taşıyanlar (ahkamı kendinizde uygulamak için) allah'ın eminleri ve onu diğer mülletlere ulaştıracak elçileri sizsiniz.
Hz Fatma Sözleri
Aşk fırtınada hayatta kalmak değil, yağmur altında dans etmeyi öğrenmekle ilgilidir.
Taylor Swift Sözleri
Nasıl görmezse göz kendini kendimi arıyor bulamıyorum.
Aziz Nesin Sözleri
Hayat istenmez, dostum. Onu size verirler.
Albert Camus Sözleri
Bütün çiçekleri koparabilirsiniz ama baharın gelişini engelleyemezsiniz.
Pablo Neruda Sözleri
Biri kurbağa öper,biri yüzyıllarca uyur,biri 7 cüceyle yaşar,biri kuleye kapatılır. Bir masal prensesi olsan bile kadınlık zor.
Turgut Uyar Sözleri
Gecenin son demlerine ilerliyor saat. Şarkıların tadı bir başka geliyor kulağa, kendine getiriyor seni, özlediğinin hayalini de başucuna...
Servet Saygınoğlu Sözleri
Uzun nişanlılık dönemi, kişilere evlilikten önce birbirlerinin karakterlerini tanıma imkânı verdiği için, hiç de salık verilecek bir şey değildir.
Oscar Wilde Sözleri
Memlekette aktivistten ziyade, aktweets var!
Metin Üstündağ Sözleri
Üzülme! Üzülüyorsan, bir kutlu teselli kapısının önünde bekletiliyorsun demektir. Gözlerini kaldır vefasız dünyanın eşiğinden. Gönlünün elinden çıkar sebeplerin boş avuntularını. Umudunu kes sahte doymalardan. Yüreğini küstür coşkulardan. Kapı açıldı açılıyor demektir.
Senai Demirci Sözleri
Ben iyi niyetimle sadece bu gün kaybederim.! Oysa sen karaktersizliğinle bir ömür kaybedeceksin.
Yılmaz Güney Sözleri
Nefsine ağır geleni kimseye tatbik etme.
Hacı Bektaş Veli Sözleri
Bıktım artık her yüzü sen sanıp, hayal kırıklığına uğramaktan!
Mahmut Samet Sözleri