gece modu

Okuyucu: Merhaba admin daha fazl......

Okuyucu, Marcel Proust için şöyle yorum yapmıştır: Merhaba admin daha fazla söz yükle ileri sarmasını kaldırabilir misiniz tek sayfada bütün sözler toplansın bir öneri tabi.....

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Marcel Proust için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Marcel Proust sözleri için Marcel Proust fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Marcel Proust için yorumu:
Merhaba admin daha fazla söz yükle ileri sarmasını kaldırabilir misiniz tek sayfada bütün sözler toplansın bir öneri tabi..

Bu yorumu beğendiyseniz Marcel Proust hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Benim sanırım bazen hiç kimsem yok.
Birhan Keskin Sözleri
Kaç sitem, kaç boşvermişlik indiriyorum yüreğime. Öyle çok konuşacaktım ki, anla ne kadar sustum işte.
Ceyhun Yılmaz Sözleri
Amerika halkına bir şey söylemek istiyorum. Beni dinlemenizi istiyorum. Bunu tekrar söyleyeceğim. Bu kadınlar, Levinski hanımla seksüel bir ilişkim olmadı. Kimseye yalan söylemedim, bir kere bile, hiç. Bu suçlamalar asılsızdır.
Bill Clinton Sözleri
Sana olmayan özlem birşeye benzemiyor..
Turgut Uyar Sözleri
Kur'an ve İslam sadece hocalara bırakılmayacak kadar önemlidir.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Şu dökme ardımdan, ayrılık yeşermesin..!
İbrahim Tenekeci Sözleri
Hiçbir farz namazı kasten terk etme. Kim namazı kasten terk ederse, ilahi koruma ve teminattan mahrum kalır.
Hz Muhammed Sözleri
Yukarıda bizi izleyen birşey olduğunu düşünüyorum, malasef onun adı hükümet.
Woody Allen Sözleri
Biz büyüdükçe kirlendi dünya, arttı insan sayısı, azaldı insanlık. Biz büyüdükçe azaldı hayallerimiz, arttı umutsuzluklar. Ve büyüdükçe kırılıyoruz artık, dur diyemiyoruz kaçıp giden şeylere.
Özgür Bacaksız Sözleri
İstanbul bir kadın olsaydı gözleri Üsküdar olurdu şüphesiz.
Kaan Murat Yanık Sözleri
Önyargının korkutucu ve değişmez gücü, insanların düşüncelerine ve hayal gücüne kök salma konusundaki akıldışı ve yaygın eğilim, hayatımızın çeşitli alanlarında her birimize eşlik etmektedir ve bunun bilincinde olmamız lazımdır.
Eugenio Borgna Sözleri
Öğretmenim bana küçükken sen doktor ol derdi. Gururlanır kendimi zeki ve bilgin hissederdim Meğersem yazım kötü olduğu için öyle diyormuş.
Hipokrat Sözleri
Her ülke sosyalist modelini kendisi kurar. Sovyetlerin 70 yıldır yaşama geçmiş modelini kabul edemeyiz. Yüzde yüz bağımsızlıktır sosyalizm. Kişi bağımsızlığı, ülke bağımsızlığı, politik bağımsızlık, ekonomik bağımsızlık, özellikle de kültürel bağımsızlık? Sosyalizmin başka bir anlamı yok benim için. Bu çağa gelinceye kadar kültürler birbirlerini beslemişlerdir, yok etmemişlerdir. Oysa çağımızda, kültürler kültürleri yok etmek için, bilinçli olarak kullanılmışlardır, emperyalistler tarafından. Benim için dünya bin çiçekli bir kültür bahçesidir; bir çiçeğin bile yok olmasını, dünya için büyük bir kayıp sayarım.
Yaşar Kemal Sözleri