gece modu

Okuyucu: Merhaba admin daha fazl......

Okuyucu, Marcel Proust için şöyle yorum yapmıştır: Merhaba admin daha fazla söz yükle ileri sarmasını kaldırabilir misiniz tek sayfada bütün sözler toplansın bir öneri tabi.....

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Marcel Proust için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Marcel Proust sözleri için Marcel Proust fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Marcel Proust için yorumu:
Merhaba admin daha fazla söz yükle ileri sarmasını kaldırabilir misiniz tek sayfada bütün sözler toplansın bir öneri tabi..

Bu yorumu beğendiyseniz Marcel Proust hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Balıklar ve konuklar üç günde bayatlarlar.
John Lyly Sözleri
Sevmek; çiftleşmek değil, tekleşmektir.
Cemal Süreya Sözleri
Kişi sevdiğini Allah'a emanet ederse, onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah'a emanet ol.
Elif Şafak Sözleri
Körlerin ülkesinde, tek gözlü insan kral olur.
Desiderius Erasmus Sözleri
Sadece iki tane gerçek din vardır. Biri içimizde ve etrafımızda mevcut olan, görünmez ve tamamen şekilsiz kutsal tanrıyı tanır ve ona tapar, diğeri ise onun en güzel şekline tapar. Bunun arasında kalan her şey putperestliktir.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Zihin fukara olunca fikir ukala olur.
Osman Pamukoğlu Sözleri
Vicdanınız temizse özgürsünüz demektir.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Beden kendi ölçüsünü bilir ama zihin bilmez. Onun istekleri sayısız ve sınırsızdır.Zihninizi büyük bir dikkatle,sebatla gözlemleyin. Çünkü tutsaklığınızın da özgürlüğünüzün de anahtarı onda yatar.
Nisargadatta Maharaj Sözleri
Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır.
Fuzuli Sözleri
Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam.
Al Capone Sözleri
Kader hem zamana [tarihe ve an'a] ve mekana [uzaya ve vücudumuza] yayılan; hem de bizzat bizim ruhumuza, nefsimize, zihnimize, gönlümüze, vicdanımıza, bilincimize yani varlığımızı teşkil eden yoğunluk bölgesine odaklanan gerilimin adıydı. İyi ile kötü, günah ile sevap, helal ile haram, doğru ile yanlış, ümit ile korku, ödül ile ceza, cennet ile cehennem arasındaydık. İnanmak insanın en ince ve en keskin sınırda hareket etmesi demekti. Buna mukabil, teslimiyette, iradenin forsunu aşan bir imkan vardı ki bunu ancak terbiyeden sonra gelen olgunluk sayesinde kavrayabilirdik.
Murat Menteş Sözleri
Görmek korkuyu en başından kötü olarak mahkum etmemek anlamına gelir.
Osho Sözleri
Öğrenmem gereken her şey doğru zamanda karşıma çıkmaktadır.
Louise Hay Sözleri