gece modu

Levent Değirmenci: Göbeğini kaşıyan insanl......

Levent Değirmenci, Bekir Coşkun için şöyle yorum yapmıştır: Göbeğini kaşıyan insanlarda aydınlanabilir yeter ki aydınlatacak biri olsun. Bu sen ve senin gibiler değil anlaşılan....

Levent Değirmenci adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Levent Değirmenci adlı misafirimizin Bekir Coşkun için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Bekir Coşkun sözleri için Bekir Coşkun fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Levent Değirmenci, Bekir Coşkun için yorumu:
Göbeğini kaşıyan insanlarda aydınlanabilir yeter ki aydınlatacak biri olsun. Bu sen ve senin gibiler değil anlaşılan.

Bu yorumu beğendiyseniz Bekir Coşkun hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Her gün sizi korkutan bir şey yapın.
Eleanor Roosevelt Sözleri
Budalalar geçmişten, akıllılar şimdiki zamandan, deliler de gelecekten bahsederler.
Napolyon Sözleri
Ey oğul! Allah'tan öyle bir şey iste ki, günah işlemeye cesaretin olmasın. Ve Allah'tan öyle kork ki, rahmetinden hiçbir zaman ümidin kesilmesin.
Lokman Hekim Sözleri
Tanrı evreni yaratmadan önce ebediyet de öylece bekliyordu, neden ateist olduğum sorusuna daha detaylı cevap verme gereği duymuyorum.
Jose Saramago Sözleri
Dinsel inancın tehlikesi, sıradan insanların çılgınlık meyvelerini toplamalarına ve bu meyvelerin kutsal olduklarına inanmasına imkan vermesidir. Her yeni neslin çocuklarına dinsel konuların diğer konular gibi haklı çıkarılmasına gerek duyulmadığı öğretildiğinden, medeniyetler hala akılsız ordularla dolup taşmaktadır. Bugün bile birbirimizi eski literatüre dayanarak öldürmekteyiz. Bundan daha üzücü ve saçma bir şey olabilir mi?
Sam Harris Sözleri
Güven, insanlar arasındaki ilişkinin kalitesini belirler.
Stephen Covey Sözleri
Kuantum mekanığı konusunda çok çalışmak gerekir. Ama, içimden bir ses bana bunun her şeyin çözümü olmadığını söylüyor. Bu teoriyle birçok şey açıklanıyor; ama hala o'nun sırrını çözebilmiş değiliz. Ben yine de, o'nun zar atıp kumar oynadığını, hiç mi hiç zannetmiyorum.
Albert Einstein Sözleri
Güçlü olanın güçsüzü maddi manevi tanklarla, tüfeklerle acımasızca ezip geçtiği, hukukun -ama sana, bana amcamın kızı süheyla'ya göre değil, evrensel kriterlere göre hukukun- üstünlüğü olmadığından gücünü, dolayısı ile mezalımını, allah yarattı demeden artırdığı bir düzenden söz ediyoruz.
Sezen Aksu Sözleri
Dil sürceceğine ayak sürçsun daha iyi.
George Herbert Sözleri
Hiçbir yeri, bir gün geri dönmek için terk etmedim.
Hakan Günday Sözleri
Mânevî tabir için izin verilmiş kişinin sözleri dinleyenler tarafından anlaşılır ve onun işaretleri insanlara gayet açık görünür.
Muhiddin Arabi Sözleri
Tecrübelerimizle biliyoruz ki ; kimse tecrübelerden ders almıyor..!
George Bernard Shaw Sözleri
Çok konuşma, boş konuşma, kem konuşma.
Şeyh Edebali Sözleri