gece modu

Süheylâ: Ne güzel buyurmuş. Cenâ......

Süheylâ, Abdülhakim Arvasi için şöyle yorum yapmıştır: Ne güzel buyurmuş. Cenâb-ı Hakk, böyle evliyâların sayılarını çoğaltsın inşâAllah......

Süheylâ adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Süheylâ adlı misafirimizin Abdülhakim Arvasi için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Abdülhakim Arvasi sözleri için Abdülhakim Arvasi fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Süheylâ, Abdülhakim Arvasi için yorumu:
Ne güzel buyurmuş. Cenâb-ı Hakk, böyle evliyâların sayılarını çoğaltsın inşâAllah...

Bu yorumu beğendiyseniz Abdülhakim Arvasi hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Bak sana baştan söyleyeyim; kapısında durduğun bu yürek, sessizliğini yarım kalmışlıklara, öfkesini; cesaretine karşılık göremediği için korkaklara, çekingenliğini; vicdansızlara, sabrını; inandığı doğrulara, içinde taşıdığı bir nebze umudu ise; şu dünyada halen var olduğuna inandığı temiz kalmışlıklara borçlu. Ama her yürek gibi o da kör, sevince doğru ile yanlışı ayıramamakta, güvenmek için kılı kırk yarmakta, yinede aşkta şansa inanmakta. Yani durumu bundan ibaret. İnsafına, insanlığına bırakıyorum kendimi. Ya severek ihya edersin, ya da çekip gidersin.
Uğur Gökbulut Sözleri
Siyasette hiçbir şey durup dururken olmaz. Eğer bir şey oluyorsa, emin olabilirsiniz ki bu o şekilde planlandığı için oluyordur.
Franklin Delano Roosevelt Sözleri
Terk etmek mi? Hiç etmedim... Terk etmek hiç etmekti. Etmedim...
Serkan Özel Sözleri
Kuşkusuz, dedim, bilgi ruhun beşinidir. Ama bilgi satın almak, besin satın almaktan daha tehlikelidir.
Platon Sözleri
Tek gerçek bilgelik hiçbir şey bilmediğinizi bilmektir.
Sokrates Sözleri
Söz veriyorum size, halk beni seçmezse intihar edeceğim. Söz veriyorum burada intihar edeceğim. Ama halk beni seçerse siz intihar etmiş olacaksınız.
Kamer Genç Sözleri
Her şeyden önemlisi, hayatını başkalarının hayatını olumlu yönde etkilemek için kullanmayı seçmektir.
Tony Robbins Sözleri
Mecnun değilim dost; lakin çağırırsan çöllere gelirim. Sana yalan halde gelmem, toplarım özümü yalın halde gelirim. Kapıyı çaldığında 'kim o?' dersen; ben olmam kapında sen olur gelirim. Sen gel de yeter ki,yola yük olmam,yol olur gelirim.
Mevlana Sözleri
Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.
Küçük İskender Sözleri
Çoğunlukla aşırı bir şekilde övülen 'ölümü küçümseme' hasleti, hayata (veya insana) saygı eksikliğinin bir neticesi olabilir.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Güldüreceksin köpek!
Ata Demirer Sözleri
Hayatta yanlış seçim yaptığını düşünen, tüm yaşamını o seçimden dolayı pişmanlık duyarak geçirenlere aptal denir.
Maeve Binchy Sözleri
Siz Kendinizi Değiştirirseniz, Herkesin Değiştiğini Ve Geliştiğini Göreceksiniz.
Şenol Güneş Sözleri