gece modu

somul: türk basketinin efsane ......

somul, Hidayet Türkoğlu için şöyle yorum yapmıştır: türk basketinin efsane ismi....

somul adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, somul adlı misafirimizin Hidayet Türkoğlu için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Hidayet Türkoğlu sözleri için Hidayet Türkoğlu fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
somul, Hidayet Türkoğlu için yorumu:
türk basketinin efsane ismi.

Bu yorumu beğendiyseniz Hidayet Türkoğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Her bilim bir bakıma düzene sokma, sadeleştirme uğraşıdır; sindiremeyeceği şeyi akıl için sindirilebilir duruma getirmektir.
Hermann Hesse Sözleri
Zeki insan öncelikle acısızlığa, kötü muameleye maruz kalmamayı, dinginliği ve boş zaman erek edinecektir. Bunun sonucunda, sessiz, mütevazi, ama olabildiğince rahat bırakıldığı bir yaşam arayacak, buna uygun olarak da, sözüm ona insanlarla birkaç tanışıklıktan sonra yalnızlığı, hatta büyük bir zeka söz konusu ise inzivayı seçecektir. Çünkü kişi bizzat kendinde ne denli çok şeye sahipse, dışarıdan da o denli az şeye gereksinim duyar ve diğer insanlar da ona o denli az şey ifade edebilirler.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Kültür, direnişin en etkili yollarından biridir.
Atasoy Müftüoğlu Sözleri
Şans, ona hazır olan zihinleri seçer.
Louis Pasteur Sözleri
Huzura durmayan huzur bulamaz!
Ömer Sevinçgül Sözleri
Herkesin elinde kocaman taşlı pırlanta birer yüzük olsa ya da gün batımları her yerde kızıl ya da altın sarısı olsa, bunların hiç biri kıymetli olmazdı.
Maeve Binchy Sözleri
Her ne kadar gulu görmüyorsam da dikenlerini hissediyorum. Gözlerini kaybetmesinden sonra söylediği bir söz.
John Milton Sözleri
Birini çok sevdiğinizde, dünya'daki herkes ona yavşıyormuş gibi hissedersiniz.
Ayşe Kulin Sözleri
Şehirde sensiz değilim anlayacağın; sensiz şehirsizim.
Serdar Tuncer Sözleri
Ey oğul! Her yerde ve her zaman Allah'ı yanında hazır nazır olarak bil.
Lokman Hekim Sözleri
Memleketin direği, temeli, sağlamlığı, esası ve koku iki şeye bağlıdır. Bunlardan biri halkın hakkı olan kanun, diğeri de hizmette bulunanlara dağıtılan gümüştür. .parayı görerek, hizmet edenlerin.yüzleri gülmelidir. Hangi bey askerini memnun etmezse, kılıç da kınından çıkmaz.
Yusuf Has Hacib Sözleri
Kötü alışkanlıkları, korkuları, bağlanmaları bırakıp daha özgür, daha bilinçli ve daha gerçekçi olma yoluna girdiğimiz zaman yaşamımızın olumsuz yönlerini olumluya dönüştürmeye başlarız. Olumsuzu olumluya dönüştürdüğümüz zaman bilinç düzeyimizde bir yükselme, enerjimizde ve yaşama sevincimizde bir artma olur. Yaşamımızı olumsuz zeminden daha olumlu bir zemin üzerine oturturuz.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Cisimleri gördüğüm gibi değil, düşündüğüm gibi boyarım.
Pablo Picasso Sözleri