gece modu

Ahmed: Cok güzel......

Ahmed, Abdullah Azzam için şöyle yorum yapmıştır: Cok güzel...

Ahmed adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Ahmed adlı misafirimizin Abdullah Azzam için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Abdullah Azzam sözleri için Abdullah Azzam fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Ahmed, Abdullah Azzam için yorumu:
Cok güzel

Bu yorumu beğendiyseniz Abdullah Azzam hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
İyi insan olmak demek insanın kendi kendisiyle uyum içinde olması demektir.
Oscar Wilde Sözleri
Aciz bir durum gibi gözükse de, az kişiye güvenmek, en büyük sigortadır.
Charles Bukowski Sözleri
Bilgeliği ellerinde tutanlar, onu her gelen serseme öylece sunamazlar. İnsanın onu alabilmek için hazırlanmış olması gerekir. Yoksa ona yarardan çok zararı dokunur. Ayrıca bilgeliğin o duru sularında yalpa vuran bir sersem suyu bulandırınca zararı herkese dokunur. Demek ki bilgiyi arayan insan önce sınanmalı, buna layık olup olmadığı anlaşılmalıdır. Öğretmenin kaba davranması o sınavın evrelerinden birincisidir.
Tom Robbins Sözleri
Gerçek özgürlüğün dış dünya ile hiçbir ilgisi yoktur. Gerçek özgürlük politikayla ve ekonomiyle ilgili değildir, o ruh ile ilgilidir. Politik bir özgürlük her an geri alınabilir. Ekonomik özgürlük, tıpkı sabah güneşindeki bir çiğ tanesi gibi yok olabilir. Onlar senin elinde değildir. Ve senin elinde olmayan şeye gerçek özgürlük diyemezsin. Gerçek özgürlük her zaman ruhsaldır. O senin en içte olan varlığınla ilgilidir. Ona zincir vurulamaz, ona kelepçe takılamaz, o hapsedilemez. Evet, bedenin bunları yaşayabilir ama ruhun mutlak olarak özgürdür. O özgürlüğü talep etmene, onun için mücadele etmene gerek yoktur. O şu anda zaten mevcuttur. Eğer içeriye dönecek olursan; bütün zincirler, bütün hapishaneler ve her tür kölelik yok olur. Ve bunlardan çok vardır. Özgürlük tektir, köleliğin ise birçok türü vardır. Tıpkı gerçeğin tek, yalanların ise binlerce olması gibi.
Osho Sözleri
Atatürkçü laik politika, bağımsızlık ve kalkınma irticanın kesin ilâcıdır. Bunlar gerçeklestirilmedikçe, Türkiye'mizin, emperyalizmin ve yerli işbirlikçilerinin körükleyecekleri yeni 31 Mart'larla yok olup gitmesinden, ne kadar korkulsa yeridir.
Doğan Avcıoğlu Sözleri
Senden olsa olsa Beddua olur sevgilim!
Mahmut Samet Sözleri
Bazı zamanlar ağlamamak için her şeye gülmelisin.
Tolstoy Sözleri
Yaşadıklarını kâr sayma: yaşadığın kadar yakınsın sonuna; ne kadar yaşarsan yasa, sevdiğin kadardır ömrün.
Can Yücel Sözleri
Yasadışı bir iş yapmadan önce iyi bir avukata danışın.
George Bernard Shaw Sözleri
Mutsuzluk aniden gelmez, onu hazırlayan nedenler vardır.
Balzac Sözleri
Devlet bazen rutinin dışına çıkabilir. (susurluk skandalı sonrası)
Süleyman Demirel Sözleri
Hadi yavrularım, ağaçları incitmeden birkaç kuru dal keselim...
Ferit Edgü Sözleri
Bin kapıdan, yüz bin kaleden içeri girebilirsin de, küçücük bir gönülden içeri giremezsin.
Hz Ali Sözleri