gece modu

Cano: Biz allah'a karşı değil......

Cano, İbrahim Kaypakkaya için şöyle yorum yapmıştır: Biz allah'a karşı değiliz sözü hangi kaynakta mevcuttur...

Cano adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Cano adlı misafirimizin İbrahim Kaypakkaya için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla İbrahim Kaypakkaya sözleri için İbrahim Kaypakkaya fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Cano, İbrahim Kaypakkaya için yorumu:
Biz allah'a karşı değiliz sözü hangi kaynakta mevcuttur

Bu yorumu beğendiyseniz İbrahim Kaypakkaya hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Dikkatle dinledikten sonra dedi ki: 'Ben ölümden korkmuyorum ki... Ben hayattan korkuyorum.'
Ömer Sevinçgül Sözleri
Hepimiz deli doğuyoruz.bazıları böyle kalıyor.
Samuel Beckett Sözleri
Kendi kalbine bakamayanın yaşamı bulanıktır; kendi yüreğine bakabilme cesareti gösterenler gönlünün muradını keşfedenlerdir. Dışarıya bakan rüya görür, hayal dünyasında kaybolur; içeriye bakan uyanır, kendini keşfeder.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Dünyada halkın efendileri cömertler, ahirette ise çekinenlerdir.
Hz Ali Sözleri
Dost dediğin; Sevinci çarpmalı, üzüntüyü bölmeli, geçmişi çıkarmalı, yarını toplamalı, kalbinin derinliklerinde ihtiyacı hesaplamalı ve her zaman bütün parçalardan daha büyük olmalı.
Mevlana Sözleri
Ben boşuna nefes tüketmişim. Sen bari tüketme. Çünkü kimse karşısındakini dinlemiyor, insanlar doğrularını ve yanlışlarını kendileri bulmak zorundalar.
Ayşe Kulin Sözleri
Haddini bilen kimse, hakaret görmez.
Hz Ali Sözleri
Benim ya da diğer ateistlerin din karşısında ara sıra takındığımız bu düşmanca tavır sadece kelimelerle sınırlıdır. Ben ilahiyat kaynaklı bir tartışma yüzünden hiçbir yere bomba atmayacağım, kimsenin kafasını kesmeyeceğim, kimseye taş fırlatmayacağım, kimseyi çarmıha gerip yakmayacağım, kimseye işkence etmeyeceğim veya gökdelenlere uçakla çarpmayacağım.
Richard Dawkins Sözleri
Gerçeklik, yanılsama olduğu unutulan yanılsamadır.
Jacques Derrida Sözleri
İnsana ölanlar değil, o insanın içinde olanlar önemlidir.
Louis Mann Sözleri
Neden küçük çocuklar yaptıkları resimleri büyüklere vermeyi bu kadar çok severler? Bir sevgi bağı oluşturmak? İçlerinden, kalplerinin derinliklerinden gelen o nesneyi vererek bir başka insanı mutlu etmek? Vermek en başta vereni mutlu eder. Zira vererek insan kendi büyüklüğünü, güzelliğini, gönül zenginliğini yaşar.
Boris Cyrulnik Sözleri
Değişim istiyorsanız, sebeplerini yaratın.
Dalai Lama Sözleri
İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme.
Robert A. Heinlein Sözleri