gece modu

Bilginin azı tehlikeli ......

Bu sayfada Thomas Henry Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Thomas Henry Huxley şöye başlamıştır: Bilginin azı tehlikeli ise, tehlikeden uzak kalacak kadar çok şey bilen kişi nerede?...

Thomas Henry Huxley Sözü

Aşağıda Thomas Henry Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bilginin azı tehlikeli ise, tehlikeden uzak kalacak kadar çok şey bilen kişi nerede? / Thomas Henry Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Thomas Henry Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dünya sevgisi ile allah sevgisini bir arada toplarım iddiasında bulunmak, yalandır.
İmam Şafii Sözleri
Büyük gerçeklik, düşünce ve sanattır.
Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri
Zengin sofrasında zangoç olmuş yazarlar bunlar. (orhan pamuk ve çetin altan için)
Nihat Genç Sözleri
Vefa; her insanda şık duran bir niteliktir.
Remzi Karakuş Sözleri
Hayatta sadece kolay olanı yapmaya gönüllüyseniz, hayat gittikçe zorlaşır. Zorlu yolu seçerseniz, önce zorlaşır ama sonra gittikçe kolaylaşır. Sizin seçiminiz hangisi?
Mümin Sekman Sözleri
Öyle bir dünya istiyorum, zengin fakir ayrımı olmasın, ırk ayrımı yapılmasın, kuşlar siyasi bir simge olmasın, insanlar barış içinde yaşasın, ve çocuklar, hiç ağlamasın.
Martin Luther King Sözleri
Sevgi dile düştükce çoğalıyor. Söylemekten çekindiğimiz her cümle içimizde bir kurşun misali ağırlık yapıyor.
Nagehan Karaman Sözleri
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Che Guevara Sözleri
Eğlenmeyi seviyorum. Değişik bir çağda yaşıyoruz. Kimilerimiz hayatın tadını yeterince çıkaramıyor, işlerinden nefret ediyorlar, ya da işsizler. Müzik sayesinde kulaklıklarınızı kulağınıza geçirip pencereden dışarı bakıp daha eğlenceli ve farklı bir dünyaya adım atabilirsiniz.
Katy Perry Sözleri
Biraz gizemli, biraz şiirli bir şey göster insanlara; unuttukları, gömdükleri duyguları, duyarlıkları, içlilikleri biraz kışkırt; ne zamandır geride bıraktıklarına inandıkları birtakım çocukluk korkularını, kaygılarını, çekingenliklerini karıştırıp bulandır; ondan sonra da istediğini yaptır onlara.
Bilge Karasu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)