gece modu

Çocukken meltem rüzgarı......

Bu sayfada Sedat Peker ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Sedat Peker şöye başlamıştır: Çocukken meltem rüzgarı ve latin müziği eşliğinde bir hamağın üzeride ağızlıkla soğuk bir içecek içmeyi hayal ederdim fakat meltem rüzgarlarını hayal ...

Sedat Peker Sözü

Aşağıda Sedat Peker sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Çocukken meltem rüzgarı ve latin müziği eşliğinde bir hamağın üzeride ağızlıkla soğuk bir içecek içmeyi hayal ederdim fakat meltem rüzgarlarını hayal ederken hayat bize devamlı fırtına gibi esti bende bütün hayallerimi kasırgaya fırtınaya göre ayarladım. / Sedat Peker

Bu sözü beğendiyseniz Sedat Peker hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir anne her zaman yanı başında olur. Bir anne sadık bir dost olur, etkisi her şeyin ötesinde olur.
Jane Austen Sözleri
Türkiye 'de faşizmin kütle temeli, ancak islam'a dayanılarak yaratılabilir.(1976)
Yalçın Küçük Sözleri
Bu kadar temiz severken seni, koca bir hayatı kirletip terk ettin beni.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Bir insanın kendine ait olan, onu yalnızlığa giderken eşlik eden ve kimsenin ona verip ve kimsenin ondan alamayacağı şey: bu, sahip olduğu her şeyden veya onun başkasının gözünde ne olduğundan çok daha esaslıdır.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Kayserinin pastırması meşhurdur.
Erman Toroğlu Sözleri
Bilgiyle dirilen, ölmez.
Hz Ali Sözleri
Bir insanın diğer bir insana yapabileceği tek iyi şey, o kişiyle doğru dürüst bir ilişki kurabilmesi için tek yol, ondan elini çekmektir. İnsanlar arasında oluşabilecek tek kardeşlik, tek karşılıklı saygı bu yolla olabilir. Eşitler arasında ancak bu tür ilişki olabilir. Bunun dışındaki ilişkiler, efendi-köle ilişkisidir, kurban cellat ilişkisidir.
Ayn Rand Sözleri
Aşk benim odipalım değildir yalnızca, aksine geçmiş bütün odipallerin toplamıdır.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Sevdiklerimizi çekiştirmeye başladık mı onlardan kopmaya başladık demektir.
Gustave Flaubert Sözleri
Okullar bastırılmış gençliğin hapisaneleridir.
Michel de Montaigne Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)