Sırrı olmayan bir şeyin çekiciliği de yoktur....

Anatole France

Anatole France söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Anatole France, sözü şöyle başlamaktadır: Sırrı olmayan bir şeyin çekiciliği de yoktur....

Sponsorlu Bağlantılar
Anatole France Sözleri
Sırrı olmayan bir şeyin çekiciliği de yoktur.
Anatole France
Başkaları, bunları da okudu.
Claude Bernard Sözleri
Aradığını bilmeyen bulduğunu anlamaz.
Claude Bernard
Cihad Kök Sözleri
Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Ben de öyle. Çok dikkat etmiyorum uzun süredir kendime. Kılığıma kıyafetime. Çorapsız da basıyorum artık yere. Eskisi gibi de korkutmuyor beni ne grip ne nezle. Nane limonun iyi gelmediği daha büyük sıkıntılarım var herkes gibi benim de. Takılmıyorum artık şu her kış ve bahar şişen bademciklerime. Çok sıcak yada soğuk şeyler yiyip içmem, hepsi hepsi bir kaç gün gene. Olur biter geçer gider. Ama canımı yaka yaka yutkunduğum şeyler var. Olup bitmeyen, geçip gitmeyen. Zaman zaman yine uykusuzluk çekiyorum ama çokta takılmıyorum artık bu uyku konusuna, uyuyunca geçmeyen şeylerin olduğunu anladığımdan bu yana.
Cihad Kök
Alexander Pope Sözleri
Tanrı, kahramanla serçe kuşunun ölümünü, yokluğa fırlatılan bir bin gezegeni bir sabun köpüğü ile bir dünyanın meydana gelişini aynı gözle görür.
Alexander Pope
Abdülkadir Geylani Sözleri
Yerini bilmeyene kader yerini öğretir.
Abdülkadir Geylani
Osho Sözleri
Asla birisini kötüleme ve asla kendini yüceltme; aksi taktirde ıskalayacaksın. İnsanları nasıl olursa olsun kabul et. Onlar böyleler ve onların doğru ya da yanlış olduğuna karar vermek için sen kim oluyorsun. Eğer onlar yanlışsa acı çekerler, eğer onlar doğruysa kutsanırlar. Fakat onları kınamak için sen kim oluyorsun.
Osho
Sponsorlu Bağlantılar