gece modu

Üşümek varsa bu sıcağın......

Bu sayfada Aziz Nesin ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aziz Nesin şöye başlamıştır: Üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur, karanlık varsa isiğin yokluğu. Eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu o'nun yokluğu....

Aziz Nesin Sözü

Aşağıda Aziz Nesin sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur, karanlık varsa isiğin yokluğu. Eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu o'nun yokluğu. / Aziz Nesin

Bu sözü beğendiyseniz Aziz Nesin hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gerçek bir sevginin hamurunda emek ve değer vermek vardır. DOKUNMAK İSE ÇOK SONRA GELİR. Sevgi ile olgunlaştırmadığın bir tene dokunduğun zaman ya KIRARSIN ya da KIRILIRSIN.
Uğur Gökbulut Sözleri
Yeninin deneneceği yerde birinci olma, eskinin atılacağı yerde ise sonuncu.
Alexander Pope Sözleri
Her metal, metalden metale farklı, elektrik akışkanını hareket ettiren belirli bir güce sahiptir...
Alessandro Volta Sözleri
Ah, buldum onu kardeşlerim! İşte, en yüce dorukta kanıyor sevinç pınarı benim için! Burada, hiçbir ayak takımının benimle birlikte içemeyeceği bir yaşam var! Akışın nerdeyse pek yoğun geliyor bana, ey haz pınarı! Doldurayım derken, sık sık yeniden boşaltıyorsun kadehi!
Friedrich Nietzsche Sözleri
Ne Söyleyim Şu Dünyanın Haline Dağlar Ayrı Ayrı Çöl Ayrı Ayrı Şu İnsanlar Bölüşmüşler Dünyayı Hudut Ayrı Ayrı Yol Ayrı Ayrı.
Neşet Ertaş Sözleri
Sükut: Dünyanın en uzun cümlesi.
Nuri Pakdil Sözleri
Cehalet, ön yargı ve adalet fikrinin erken gelişimine ket vurur.
Nikola Tesla Sözleri
Yaralı bir insana ne hissediyorsun diye sormam, yaralı bir insan olurum.
Walt Whitman Sözleri
Yüreğimi onun ellerine emanet edecek kadar güvenmek istiyorum.
Elif Şafak Sözleri
İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.
Pablo Neruda Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)