Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım....

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Marilyn Monroe, sözü şöyle başlamaktadır: Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım....

Sponsorlu Bağlantılar
Marilyn Monroe Sözleri
Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım.
Marilyn Monroe
Başkaları, bunları da okudu.
Bob Marley Sözleri
Bir yıldız gibi kayarım hayatından yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur.
Bob Marley
Katherine Whitehorn Sözleri
Kural, sizden çok daha az veya çok daha fazla parası olanla para konusunu konuşmamaktır.
Katherine Whitehorn
Marianne Williamson Sözleri
En büyük korkumuz ne kadar küçük olduğumuzu bilmek değildir. En büyük korkumuz ne kadar büyük olduğumuzun farkına varmaktır. Bizi korkutan karanlığımız değil ışığımızdır. Yanıtından korktuğumuz soru şudur; Ben kimim ki bu kadar harika, yetenekli ve güçlü olabileyim? Sen Evren'in, Tanrı'nın çocuğusun. Küçük oynaman dünyaya hizmet etmez.Başka insanlar, yanında kendilerini güvende hissetsin diye, küçük oynamanın hiçbir yüceliği yok. İçimizdeki Tanrı'nın yüceliğini yansıtmak için dünyaya geldik.Sadece bazılarımız değil; her birimiz. Kendi ışığımızın parlamasına izin verdiğimizde başkalarının da ışıklarını yaymalarına izin veririz. Korkularımızdan özgürleştikçe varlığımız diğer insanları da özgürleştirir.
Marianne Williamson
Lao Tzu Sözleri
Başkalarını fetheden güçlüdür, kendini fetheden kudretlidir.
Lao Tzu
Mihail Yuryeviç Lermontov Sözleri
Okumaya, çalışmaya başladım,öğrenmekten de sıkıldım. Ne hüznün ne de mutluluğun öğrenmekle ilgisi olmadığını anladım, en mutlu insanlar bilgisiz insanlardır çünkü.
Mihail Yuryeviç Lermontov
Sponsorlu Bağlantılar