gece modu

Kuralları harfiyen taki......

Bu sayfada Marilyn Monroe ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Marilyn Monroe şöye başlamıştır: Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım....

Marilyn Monroe Sözü

Aşağıda Marilyn Monroe sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım. / Marilyn Monroe

Bu sözü beğendiyseniz Marilyn Monroe hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ey oğul! Nice ağır yükler taşıdım. Fakat kötü komşu kadar ağır bir yüke rastlamadım. Nice acılar tattım, fakat fakirlikten daha şiddetli bir acı tatmadım.
Lokman Hekim Sözleri
Galiba yoruldum. Herşey kadar, herkes kadar, sen kadar. 'Kendimi her kaybettiğimde, seni de kaybediyor olmaktan yoruldum.
Can Yücel Sözleri
UTANÇ dış dünyadan, SUÇLULUK iç dünyadan gelir ve bu iki duyguyu hissedemeyen kişinin ruhu ölür, herkes fark eder ama o farkında olmaz...
Cem Keçe Sözleri
Ben şimdi gidiyorum, ama ne zaman çağırırsan gelirim...
Sabahattin Ali Sözleri
Aşk der: Gönlün perişan eylerem, Cismi tamir etme viran eylerem. Olsan Eflâtun misali pürhikem, Ben seni hüsnümle nadan eylerem. Ümmi ol Hakkı; gönülden gel bana, Ben seni hikmetle Lokman eylerem.
İbrahim Hakkı Sözleri
İslamiyet ile milliyetçilik birbiri ile bağdaşmıyor.
Cüneyt Zapsu Sözleri
Bir millet bağımsızlığını, hürriyetini ve sınırlarını kaybedebilir, hatta yıllar boyunca başka bir milletin esareti altında yaşamak zorunda kalabilir ama bütün bu unsurlar o milletin yok olmasına etken olamaz. Ancak kendi dilini kaybetmiş bir millet yok olmaya mahkumdur.
Hüseyin Nihal Atsız Sözleri
Beyinsizlik sadece politika mesleğinde özür sayılmaz.
Napolyon Sözleri
Yaşam; aşkın çiçeklenmesi için bir fırsattan başka bir şey değildir.
Osho Sözleri
Aklının ucuna oturup kendimi bekledim; gelmedim, gelmedim, gelmedim.
Cemal Süreya Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)