gece modu

İyilikten zarar gelmeye......

Bu sayfada Aldous Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aldous Huxley şöye başlamıştır: İyilikten zarar gelmeyeceğini öğretirler; fakat arkanızdan enayi denileceğini öğretmezler ....

Aldous Huxley Sözü

Aşağıda Aldous Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İyilikten zarar gelmeyeceğini öğretirler; fakat arkanızdan enayi denileceğini öğretmezler . / Aldous Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Aldous Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir insan aşırı derecede aptal, aynı derecede hoşgörüsüz olmalı ki doğrunun sadece kendi tarafında olduğuna inanabilsin.
Joseph Addison Sözleri
Zafer; savaşta kovalayan, aşkta ise kaçan erkeğindir.
Napolyon Sözleri
Geçmişi unutan şimdiyi ihmal eden gelecekten korkan insanların ömrü çok daha kısa çok daha karışıktır. Son anlarını yaşarken zavallılar çok geç farkına varırlar ki onca zamanı bir hiç uğruna didinerek geçirmişler.
Lucius Annaeus Seneca Sözleri
Daha ucuz koltukları olanlar ellerinizi çırpabilir misiniz? Onun dışında herkes, sadece mücevherlerinizi çıngırdırtsanız yeter. 4 kasım, 1963'te kraliçe elizabeth ve prenses margaret'in de katıldığı londra'daki royal variety performance'da. Not: john, kahrolası mücevherler demek istemiştir ancak böyle bir şey yapmaması konusunda paul mccartney ve grubun menejeri brian epstein tarafından ikna edilmiştir.
John Lennon Sözleri
Mao çiftçilerin ne yapabileceklerini dünyaya kanıtlamış bir iyi bir liderdi.
Kim Il sung Sözleri
'Herkesin acısı kendine büyük' derIer. Peki ya herkes oImanın acısına ne derIer?
Serkan Özel Sözleri
Filozof olmak isteyen, saçmalıklardan korkmamalı.
Bertrand Russell Sözleri
Ancak durursa anlaşılır saatin kaç olduğu.
Turgut Uyar Sözleri
Al götür eskici ne resmi kalsın ne yüzü,ne izi, ne ismi kalsın onsuz da gülmeye değer bu dünya onsuz da görmeye değer her rüya.
Cemal Safi Sözleri
Kadınlar aşktan dolayı, tam da kendilerini seven erkeklerin olmalarını istediği şey olurlar.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)