gece modu

Dertlerini gözyaşlarınd......

Bu sayfada Aldous Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aldous Huxley şöye başlamıştır: Dertlerini gözyaşlarında boğmak isteyenlere, dertlerin yüzme bildiğini şöyle....

Aldous Huxley Sözü

Aşağıda Aldous Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Dertlerini gözyaşlarında boğmak isteyenlere, dertlerin yüzme bildiğini şöyle. / Aldous Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Aldous Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Deneyimle sabittir ki, en mutlu insan en çok insanı mutlu edendir.
Karl Marx Sözleri
Zıtlar arası ahenk, af ve günah yarışta..
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Ben küçük şeylerle uğraşmam, uğraştıklarımı da küçültürüm.
Yılmaz Güney Sözleri
Cesaret kuvvetle birleşince birazcık artar.
Aristoteles Sözleri
Benim nehrim sana doğru. Mavi deniz, selâm yok mu?
Emily Dickinson Sözleri
Entegrasyon her zamankinden daha güncel bir hal almıştır.
Angela Merkel Sözleri
Nefsinin ayıbını gören bahtiyardır.
Said Nursi Sözleri
Başarısızlık aslında bir kibir meselesidir. İnsanların çoğu, çok çalışmaz; çünkü içten içe çaba sarf etmeden de başarıya ulaşabileceklerini sanırlar. Bir sabah uyandıklarında, bir şekilde istediklerine sahip olacaklarına inanırlar. Aslında düşündükleri yarı yarıya doğrudur. Eninde sonunda bir gün uykularından uyanacaklar, hepsi o kadar!
Mümin Sekman Sözleri
Hayatta hiç yalnız kaldınız mı? Yalnızlık nedir bilir misiniz? Hiç aç kaldınız mı? Mideniz burkulduğu zaman nefsini köreltecek bir dilim ekmeği bulamamanın acısını çektiniz mi hiç? Kocaman şehirde can çekişiyordum. yalnızdım... açtım ve aç kalmaya mahkumdum...
Maurice Leblanc Sözleri
Şöhret için; hayatımda başıma gelen en kötü şey bu; heyecanla üstünüze atlayan orospuymuşsunuz gibi sizinle konuşan insanlardan daha kötü bir şey olamaz.gerçekten içimi sızlatıyorlar, çoğu hakikaten tam bir kaçık gibi davranıyor.
Kurt Cobain Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)